Piotr Strus: „Chciałbym walki z Abu Azaitarem”

Porozmawialiśmy sobie nieco dłużej z Piotrem Strusem na temat jego ostatniej walce z Mattem Horwich’em na KSW 25 oraz o planach na przyszłość. Piotr oznajmił, że chciałby zmierzyć się z Abu Azaitarem, który walczył niedawno na tej samej gali.

15 thoughts on “Piotr Strus: „Chciałbym walki z Abu Azaitarem”

 1. Ja uważam, że Piotrek bardzo dobrze zaprezentował się w tej walce bo początkowo stawiałem jednak na Horwicha. Zauważyłem jednak, że Matt chyba nie walczył tak jak na poprzednich pojedynkach. Albo Matt nie wszedł dobrze w tą walkę, albo Piotrek wyeliminował jego najgroźniejszą broń.

 2. Redaktorzy, decydenci!!! Zatrudnijcie proszę człowieka nadającego się do prowadzenia wywiadów. Obecny „mikrofonowy” nadaje się do tej funkcji niczym ślepy do komentowania walk. Ta polszczyzna: poszłeś, przeszłeś dzizas litości.

 3. fux

  Osoba decyzyjną w wszelkich kwestiach serwisu jestem „JA” – osoba prowadząca wywiadach . Jeśli bardzo cię to boli , niech zapłaczą po tobie mury – korzystaj z innych serwisów .

  Panowie .

  Wybaczcie te gafy – to naleciałość moja regionalna – postaram się to poprawić i kontrolować w przyszłości .

  Jednak to nie temat o sposobie formułowania zdań . pozdrawiam i życzę miłego dnia.

 4. Tak, to musisz poprawić. Ale jeśli chodzi o wywiady to i tak widać poprawę z odcinka na odcinek. To są początki i na pewno będzie lepiej, ale te naleciałości trzeba wyeliminować faktycznie. Zapewne kwestia czasu.

 5. bad

  Sam na siebie jestem zły gdyż leci to z automatu i jak następnie siebie oglądam ” bochenek na twarz leci ” he he . Z racji ” już teraz ” lekkiego stresu sięgam z automatu do nawyków .

  Jednak staram się wam dawać coraz to lepsze materiały , dodawać elementy dyskusji i wciągać w nie zawodników .

  Już wkrótce zabieram się za Fight Travel 2 , więc chwilę odpocznę na macie .

 6. Jest poprawa w wywiadach, ale musisz jeszcze wiele popracować.
  Pomijając kwestię językową, mnie razi za dużo twoich subiektywnych ocen i wtrąceń na zasadzie „moim zdaniem”, „uważam”. Jako osoba przeprowadzająca wywiady powinieneś się tego wystrzegać, powinieneś być bardziej obiektywny. Jeżeli już chcesz wtrącić swoje zdanie, to radziłbym je sprytnie przemycać na zasadzie: „mówi się, że”, „słyszałem opinie, że ..”, niektórzy uważają, że …”, „zetknąłem się z opinią, że..”

  Bierz udział z najlepszych (Ariel Helwani’s)

  Dużo czytaj na głos wywiadów (ale nie tylko), to będzie si.
  Praktyka czyni mistrza.

 7. I takie uwagi mnie cieszą i są niezwykle cenne – dziękuję.

  Oczywiście powtórzę się , jeśli ktoś chce ładnego dziennikarza w garniturze który sport zna z Polsatu – jest taki serwis i serwuje porcję wywiadów na wysokim poziomie , jest także serwis z dobrym dziennikarzem który sport zna z gazet i newsów – świetne wywiady .

  Tutaj od tego odchodzimy , prosta robocza chłopska rozmowa , możemy rozmawiać ze sobą jak ludzie , można krytykować byle na poziomie i by coś ta krytyka wnosiła .

  W większości w przyszłości materiały będą na temat
  1. żywienia w sportach walki .
  2. treningu siłowego w sportach walki .
  3. materiały z treningów jak ten ” Zapasy w Nastula Club ”
  4. dyskusje z zawodnikami .
  5. Fight Travel oraz inne instruktaże technik .
  6. materiały z szkoleń z tęgim głowami w temacie .

  ORAZ dopiero …..

  Wywiady przed galami i po galach i solidna porcja newsów .

  Ja już pisałem i znów się powtórzę , na wasze sugestię również czekam , co byś cię chcieli , co was interesuje itd …..

  pozdrawiam

 8. WOYAK

  dziękuję za radę , również nad tym rozmyślałem , gdyż faktem jest że powinienem zachować ” obiektywizm ” jednak wywodzę się z SFD i chęć dyskusji mam jakby w krwi .

  Posłucham również innych opinii i sugestii , postaram się przeanalizować wasze spostrzeżenia i następnie zacznę wprowadzać poprawki.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.