Piotr Kobylański vs Ilias Bullaid na KOK World GP 2014 w Gdańsku

Organizacja International Bushido Federation pragnie zaprosić widzów i kibiców na kolejny świetnie zapowiadający się pojedynek Kickboxingu, który odbędzie się na gali King Of Kings World GP 2014 w hali Erga Arena Gdańsku w dniu 17-go października. W walce zmierzą się pierwszy polski mistrz świata amatorów K-1 Rules Piotr Kobylański  z Gdyni i utalentowany młody  marokański zawodnik Ilias Bullaid trenujący w holenderskim Mike’s Gym w Amsterdamie.

31-letni Piotr Kobylański to nie tylko pierwszy polski mistrz świata WAKO w formule K-1 Rules, ale także uczestnik pierwszej polskiej edycji gali K-1 MAX GP Europe jaka odbyła się w 2008 roku w Warszawie. Piotr ma na koncie wiele tytułów mistrza Polski i wiele zawodowych walk. Należy do ścisłej europejskiej czołówki wagi półśredniej zarówno na niwie amatorskiej jak też zawodowej. Jego trofea to liczne tytuły Zawodowego Mistrza Polski w tym ostatnio zdobyty pas Międzynarodowego Mistrza Polski w czerwcu br.

Ilias Bullaid to jeden z najmłodszych prospektów jakie pojawiły się na firmamencie holenderskiego  Kickboxingu. Wygrane w eliminacyjnych cyklach Kickboxing Talents dały mu przepustkę na światowe areny a bezsprzecznie King of Kings World GP to światowy top wydarzeń kickboxerskiego świata. Podopieczny słynnego Mike’a Passeniera w ostatnim tygodniu potwierdził drzemiące w nim możliwości wygrywając w Niemczech z Alexem Vogelem. Na pewno można powiedzieć, że to przyszły mistrz świata.

Na ten pojedynek warto się wybrać do hali Ergo Arena, by oglądać zmagania dwóch fighterów  Kickboxingu i Muay Thai na KOK World GP. Serdecznie zapraszamy na to wydarzenie, niezwykle ważne dla polskiego Kickboxingu, ale także dla europejskiego i światowego. Nie może Was tam zabraknąć!

Informacja prasowa

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *