Piotr Kobylański – pierwszym oficjalnie potwierdzonym zawodnikiem na KOK World GP 2014 w Gdańsku!

31-letni Piotr Kobylański z Gdyni jest pierwszym zawodnikiem, który oficjalnie podpisał kontrakt z organizacją International Bushido Federation na występ podczas gali „King of Kings World GP 2014
in Gdansk”. Wydarzenie to odbędzie się 17-go października w hali Ergo Arena w Gdańsku-Sopocie.

Kobylański wystąpi w jednej z głównych walk wieczoru, a nazwisko jego rywala zostanie ogłoszone w najbliższym czasie. Już dziś możemy zapowiedzieć, iż będzie to zawodnik ze ścisłej światowej czołówki Kickboxingu. Piotr Kobylański jest pierwszym polskim amatorskim mistrzem świata K-1 Rules. Ten cenny sukces odniósł w 2008 roku na Mistrzostwach Świata WAKO. W tym samym roku debiutował też na K-1 MAX Europe w ośmioosobowym turnieju, który odbył się na warszawskim „Torwarze” i otworzył erę zawodowego Kickboxingu w Polsce. IBF było twórcą tego wydarzenia, które stało się historycznym krokiem na polskim rynku.

Kobylański starł się wówczas z wielokrotnym mistrzem świata Yuri Horbachovem, znanym dziś na całym świecie jako Yuri Bessmertny. Co prawda uległ mu nieznacznie, ale pokazał ogromne serce do walki i to, że jest gotowy do walk na najwyższym światowym poziomie. Piotr brał także udział w KOK World GP 2010 In Warsaw, gali która odbyła się w Warszawie w listopadzie 2010 roku i była ostatnią imprezą IBF w Polsce.

Teraz przy wielkim powrocie światowej marki KOK na polską scenę Sztuk Walki, Piotra po prostu nie mogło zabraknąć i mamy ogromną przyjemność zapowiedzieć jego udział. Sam Piotr swoim ostatnim zawodowym występem w czerwcu br. potwierdził wysoką formę zdobywając pas Międzynarodowego Mistrza Polski K-1 pokonując Herkusa Lukosiunasa, z Litwy. Serdecznie zapraszamy na występ zawodnika będącego jedną z największych gwiazd polskiego Kickboxingu na ringu jednej z najbardziej rozpoznawalnych marek sportowych w Sportach walki jaką jest King Of Kings. Nie może was zabraknąć 18-go października 2014 w Ergo Arenie w Gdańsku!

Bilety w cenach: 45, 60, 80, 100, 200 i 300 zł są już w sprzedaży w kasie hali ERGO ARENA oraz poprzez sieć www.eBilet.pl.

Informacja prasowa

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.