Piotr „KOBI” Kobylański przed BOTE 2 !

Beast of the east / Kobylański from Video Clockwork on Vimeo.

Oto kolejna zakontraktowana walka drugiej edycji BOTE.
Piotr „KOBI” Kobylański vs Łukasz Rajewski.

Piotr „KOBE” Kobylański 27letni fighter zapisany w historii polskiego kick-boxingu jako PIERWSZY OFICJALNY MISTRZ ŚWIATA K-1 rules w kat.wagowej do 67kg z 2007roku federacji WAKO.

  • „Obecnie trenuję w swoim klubie „KOBE-GYM” za swoimi adeptami –którzy daję rade :)… również korzystam z pomocy Rafała Kałużnego i jego klubu Duetu Gdańsk. Przygotowania toczą się bardzo dobrze z tygodnia na tydzień i z dnia na dzień jest coraz lepiej.  Serdecznie zapraszam wszystkich do mojego klubu KOBE-GYM który znajduje się w Gdyni ul. Morska 89 – można też sprawdzić rozkład zajęć na KOBE-TEAM.PL
  • Przy okazji pragnę podziękować  Rafałowi Kałużnemu za pomoc w przygotowaniach jak i również  świetnemu fachowcowi Jarosławowi Popiołkiewiczowi   za pomoc w (naprawianiu mnie :)) od strony medycznej.”

Łukasz Rajewski to także mistrz świata K1 jednak federacji WKA.

  • Łukasz Rajewski reprezentuje Rajewski Team Płock. 178 centymetrów wzrostu  67 kilogramów.  Pomimo młodego wieku(21lat), jego osiągnięcia imponują.  Zdobył tytuły mistrza Polski w low kicku, wushu, zawodowego mistrza Europy w low kicku, srebro na mistrzostwach Europy seniorów w wushu, mistrzostwo kraju w wushu, zwycięstwo Pucharu Świata i otwartych mistrzostw Estonii w low kicku. Ma też na koncie brąz mistrzostw Europy juniorów w low kicku.

Kto więc zrzeknie się pasa? Kolejna zagadka czeka wyjaśnienia 12.06.2010 w Gdyni. BEAST OF THE EAST nie lubi niedomówień.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *