Piliafas vs. Waluś na KSW 22

Christos Piliafas

Kilka minut po północy Christos Piliafas (4-2) poinformował za pośrednictwem twittera o walce z Kamilem Walusiem (3-1) na KSW 22.

Będzie to drugi występ „The Mad Greeka” w Polsce. We wrześniu ubiegłego roku nie pokazał zbyt wiele w starciu z Pudzianowskim co poskutkowało porażką już w pierwszej rundzie.

Dla Walusia będzie to szczególny pojedynek, bowiem duet Kawulski & Lewandowski po raz pierwszy na swoich galach zestawi go z zawodnikiem MMA. Specjalnie na tę okazję, kilka tygodni temu Kamil wyleciał do Stanów Zjednoczonych, trenować z ekipą Blackzilians.

16 thoughts on “Piliafas vs. Waluś na KSW 22

  1. Rozwala mnie ta gala Kelnerów, powinni zatrudniac czolowych zawodnikow swiatowych co nie sa w UFC wtedy gale wygladaly by super a nie na sile promowac polskich zawodnikow, niekiedy gosci co nigdy nie cwiczyli mma. zal.Prucz polaków powinni byc zatrudniani najlepsi zawodnicy i organizowane turnieje wtedy te gale byly by ciekawe a nie walki strong menoww lub innych pseudo bokserów jak Najman. .ZAL!!

  2. Akurat zawodnika lepiej mu dobrali niż swoim mistrzom, bo jest chyba na lekko wyższym poziomie, więc to jest wyzwanie, a nie nabijanie rekordu. Z Jankiem tez kiedyś tak zrobili, ale później juz musieli rewanż wg. swoich wytycznych ustalać, bo dla federacji lipa.
    Tutaj nie maja zbytnio wielkiego interesu, więc może być walka w miarę sprawiedliwa.

  3. teraz zweryfikują się umiejętności Pilifiasa… Waluś dostaje oklep.. Grek to zawodnik bardziej doświadczony.. z większymi amatorami niż przeciwnicy Kamila „Amstafa” Walusia nie mógł walczyć. To jest mój obiektywny punkt widzenia….
    Może się pomyliłem ale tak to widzę w tej chwili.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.