Pierwsza walka Kayli Harrison w 2022 roku na gali PFL 3

Po podpisaniu nowego kontraktu z organizacją PFL, Kayla Harrison powróci do rywalizacji w walce wieczoru majowej gali PFL 3.

Harrison (12-0) zmierzy się z Mariną Mokhnatkiną (6-2) w głównym pojedynku kobiecej wagi lekkiej na gali PFL 3, która odbędzie się 6 maja w Esports Arena w Arlington w Teksasie.

Harrison, dwukrotna mistrzyni PFL, po zdobyciu swojego drugiego tytułu w październiku zeszłego roku, rozważała możliwość przejścia do innej organizacji, ale ostatecznie ponownie podpisała kontrakt z PFL. Niepokonana dwukrotna złota medalistka olimpijska w Judo pokonała przed czasem Marianę Morais, Cindy Dandois, Genah Fabian i Taylor Guardado w finale, zdobywając tytuł.

Mokhnatkina, weteranka Fight Nights Global i Bellatora, udanie zadebiutowała w PFL w sierpniu ubiegłego roku, kiedy to pokonała Claudię Zamorę przez jednogłośną decyzję w debiucie mistrzyni sambo bojowego w wadze lekkiej.

Co-main eventem gali PFL 3 będzie pojedynek byłego mistrza Bellatora w wadze półśredniej i byłego pretendenta do tytułu UFC Rory’ego MacDonalda (22-8-1) z weteranem Brettem Cooperem (28-15). 32-letni MacDonald rozpocznie swój drugi sezon w PFL po tym, jak w zeszłym roku uzyskał bilans 1-2.

Walka byłego mistrza UFC i WEC w wadze lekkiej Anthony’ego Pettisa (24-12) z Mylesem Price’em (11-7) została przeniesiona z gali PFL 1 zaplanowanej na 20 kwietnia na PFL 3.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.