Pierwsza taka gala MMA w Krakowie. Wieczór Walk R8 już 10 czerwca w Małej Hali TAURON Arena

Wydarzenie, jakiego jeszcze nie było i którego nie można przegapić. Już 10 czerwca w Małej Hali TAURON Arena Kraków po raz pierwszy odbędzie się Wieczór Walk R8, gala MMA z czołowymi polskimi zawodnikami, utalentowanymi amatorami marzącymi o startach zawodowych oraz osobami trenującymi MMA jedynie rekreacyjnie i w formie rozrywki. To trzeba zobaczyć!

Wiadomo już, z kim skrzyżują rękawice główni bohaterowie czerwcowego wydarzenia. Sebastian Kotwica, jeden z największych talentów i nadziei polskiego MMA, już teraz wymieniany jako ten zawodnik z Polski, który w przyszłości może zawojować UFC, zmierzy się z niesamowicie doświadczonym i niebezpiecznym Brazylijczykiem, Fernando Duarte Bagordache.

Kotwica krok po kroku podnosi swój poziom sportowy i mierzy się z coraz bardziej wymagającymi rywalami. Marzenie i cel jest jeden – walki w UFC i pas tej organizacji. Droga do tego jest bardzo daleka, jednak pracowitość, cierpliwość i oczywiście coraz większe umiejeności sprawiają, że warto śledzić jego drogę do realizacji tego marzenia. Potencjał Sebastiana dostrzegli także trenerzy w JacksonWink MMA, jednym z najlepszych klubów na świecie, gdzie młody zawodnik często wylatuje i przygotowuje się do swoich pojedynków.

W drugiej z walk wieczoru zobaczymy Alberta Odzimkowskiego, który rozpędzony kolejnymi zwycięstwami na galach FEN zmierzy się z mocnym Szwedem reprezentującym słynny Allstars Training Center, Fernando Gonzalezem.

Doskonale znany zarówno w Krakowie, jak i Radomiu zawodnik, podobnie jak Kotwica przygotowuje się do najbliższego pojedynku w amerykańskim klubie JacksonWink MMA. W swojej karierze „Złoty” mierzył się z wieloma czołowymi europejskimi zawodnikami, nokautując między innymi Emila Meeka. Odzimkowski zawsze stawia przed sobą najwyższe cele. Dzięki temu jest wymieniany wśród tych Polaków, którzy w najbliższym czasie mogą trafić do największej federacji MMA na świecie, czyli UFC.

W głównej karcie walk zobaczymy również Michała Bobrowskiego, który wciąż pozostaje zawodnikiem niepokonanym, legitymującym się rekordem czterech zwycięstw. „Bober” w ostatniej walce pokonał niebezpiecznego Czecha, wysoko notowanego w europejskich rankingach. Teraz jego rywalem będzie Kristian Lapsley. Norweg na swoim koncie ma cztery pojedynki – w ostatnim pokonał jednogłośną decyzją sędziów Juana Fernandeza.

Do klatki wyjdzie także Konrad Król, dla którego będzie to zawodowy debiut, jednak ostatnia walka, w której znokautował rywala już w pierwszej rundzie pokazuje, że zawodnik z Krakowa walczy efektownie i również tego należy spodziewać się 10 czerwca. Jego rywalem będzie Mariusz Teodorowicz z klubu Berserkers Venganza Racibórz, który w zawodowym MMA stoczył już cztery pojedynki. Oprócz walk w mieszanych sztukach walki, kibice będą świadkami także pojedynków K-1. W jednym z nich Monika Kędzierska skrzyżuje rękawice z Aleksandrą Piasecką. Walki pań zdecydowanie nie można przegapić.

Wszyscy zgromadzeni w Małej Hali TAURON Arena Kraków zobaczą również wiele emocjonujących pojedynków półzawodowych oraz amatorskich. Łącznie kibice będą świadkami kilkunastu emocjonujących walk już 10 czerwca.

Bilety już w sprzedaży! Wszystkie szczegóły dostępne są pod numerami telefonów 733 447 247 oraz 731 131 431, a także pod adresem mailowym [email protected] Ceny rozpoczynają się już od 30 złotych!

Informacja prasowa

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.