Pierwsza obrona tytułu przez Rousey późnym latem

Dzisiejszej nocy Scott Coker podał pierwsze informacje na temat obrony tytułu mistrzowskiego przez Rondę Rousey (5-0).

Wiadomo już, że obecnej mistrzyni wagi koguciej Strikeforce pas próbowała będzie odebrać jego była posiadaczka – Sarah Kaufman (15-1).  Pojedynek ten ma być głównym wydarzeniem gali planowanej na późne lato, prawdopodobnie w sierpniu.

Kaufan tytuł zapewniła sobie zwycięstwem nad Takayo Hashi w lutym 2010 roku. Obronić go udało jej się jednokrotnie, bowiem za drugim razem została poddana przez Marloes Coenen. Miało to miejsce w październiku 2010.

Ronda Rousey mistrzynią Strikeforce została w marcu tego roku, kiedy to pokonała Mieshę Tate. Cesar Gracie, pełniący funkcję trenera Rousey ostrzega swoją zawodniczkę, że to może być jej pierwsza walka która potrwa dłużej niż jedną rundę. Zapewnia przy tym, że przygotuje ją najlepiej jak może. Ronda do swojej dyspozycji będzie miała znakomitych sparingpartnerów, takich jak Nick i Nate Diaz, Jake Shields czy Gilbert Melendez.

9 thoughts on “Pierwsza obrona tytułu przez Rousey późnym latem

  1. Wczesniej byłem za Miesha, bo ma super tyłek ,
    W tej walce bede za Ronda, bo jest lekko mowiac ładniejsza niz Kaufmann. Taki ze mnie obiektywny kibic kobiecego mma hehhe

    Swoja droga byc jej chłopakiem musi byc przesrane. Np romans w pracy tak bardzo czesty w przypadku kobiet i co zrobisz? powiesz- Slyszałem ze masz romans z Nickiem ty dziwko nie daruje mu tego?:)L:) heh..no chyba ze jej facetem byłby taki Ali

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *