Pierwsza konferencja prasowa Conor McGregor vs Floyd Mayweather odbędzie się 11 lipca w Los Angeles

Już za kilka dni, 11 lipca będziemy mogli zobaczyć Conora McGregora i Floyda Mayweathera w bezpośredniej konfrontacji twarzą w twarz na konferencji prasowej w Los Angeles.

Niedawno ogłoszono, że pierwsza konferencja prasowa rozpoczynająca promocję pojedynku miała się odbyć w Londynie, ale teraz okazuje się, że obaj zawodnicy odwiedzą najpierw Staples Center w Los Angeles.

Notatka prasowa Staples Center:

We wtorek 11 lipca, Staples Center otworzy swoje drzwi na oficjalny Mayweather vs. McGregor World Tour na którym obecni będą Floyd “Money” Mayweather i “The Notorious” Conor McGregor przed mocno oczekiwaną walką, która odbędzie się 26 sierpnia w Las Vegas i będzie transmitowana przez Showtime w systemie PPV.

Wydarzenie promowane przez Mayweather Promotions będzie bezpłatne i otwarte dla publiczności i fanów, którzy będą chcieli zobaczyć pierwszą konfrontację twarzą w twarz między Mayweatherem i McGregorem. Na konferencji będą wystąpienia na żywo i pojawią się na niej także goście specjalni. Zapraszamy wszystkich fanów do przyjścia i zostania częścią historii.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *