Pierwsza Gala Iron Warriors Team za nami – Podsumowanie

Poznań 28.01.2017 drużynowy turniej MMA Iron Team Warriors /Fot. Damian Kosciesza

28 stycznia 2017 r. hala Arena zamieniła się w prawdziwe miejsce fighterów. W pierwszym drużynowym turnieju miast MMA organizacji IWT do walk stanęło 6 drużyn. Ponad 2 tysiące kibiców przez 2,5 godziny miało okazję uczestniczyć w wyjątkowym wydarzeniu.

Najlepszym teamem okazał się klub ŁKS Łódź Boks. Drugie miejsce zapewnił sobie  Fight Gym Gdynia a trzecie miejsce przypadło Sportowemu Zagłębiu Sosnowiec. Ostanie trzy miejsca zajęły – No Limits Janikowo (4 miejsce), MMA Devil Międzychód (5 miejsce) i Dragon Fight Club Sochaczew (6 miejsce). Trzy najlepsze ekipy będzie można zobaczyć w finale – 8 kwietnia br.

Szczegółowe wyniki walk:

Walka 1: Sosnowiec – Międzychód 3:2
Walka 2: Sochaczew – Gdynia 2:3
Walka 3: Łódź – Międzychód 2:1
Walka 4: Sochaczew – Bydgoszcz 0:4
Walka 5: Łódź – Sosnowiec 4:0
Walka 6: Gdynia – Bydgoszcz 4:0
Walka 7: Bydgoszcz – Sosnowiec 0:4
Walka 8: Gdynia – Łódź 1:3

Zwycięskie drużyny otrzymały czeki o wartości – 10 tysięcy za 1 miejsce, 5 tysięcy za 2 miejsce i 3 tysiące za miejsce 3.

Poznań 28.01.2017 drużynowy turniej MMA Iron Team Warriors /Fot. Damian Kosciesza

Emocje po pierwszej gali powoli opadły, a my jesteśmy już w pełnej gotowości, i na fali wydarzeń z 28 stycznia, przed kolejnym wydarzeniem. Obiecaliśmy dużo emocji – myślę, że słowa dotrzymaliśmy i fani się nie zawiedli. Teraz przed nami kolejna gala. Chcemy przygotować się do niej jeszcze lepiej, bo wiemy, że można i wiemy też, że warto – skomentował Paweł Rydlewski, właściciel i promotor Iron Warriors Team.

Transmisję  pierwszej gali IWT śledziło  w TV IWT około 250 tysięcy osób. Streaming na Facebook’u IWT po tygodniu ma już ponad 650 tysięcy wyświetleń, a zasięg profilu w tydzień po pierwszej gali osiągnął 1, 6 mln!

Dla  fanów drużynowego turnieju miast mieszanych sztuk walki IWT szykuje się kolejna dawka emocji. Już 18 marca br. w hali Arena w Poznaniu odbędą się kolejne eliminacje zbliżające do finału – 8 kwietnia.  W marcowej gali IWT wystąpią zespoły z Poznania, Lęborka, Grudziądza, Zabrza, Wałbrzycha oraz Tych. A na scenie pojawi się tym razem Kaczor.

Bilety są już w sprzedaży – te na trybuny są w cenie 59 zł, na płytę od 100 do 350 zł, a stół na 8 osób można kupić za 5 tysięcy. Wszystkie bilety dostępne są przez platformy: KUP BILET (kupbilet.pl) oraz Eventim (eventim.pl), bezpośrednio od przedstawiciela organizacji kontaktując się na [email protected], a także u partnerów (m.in. http://trend-sport.pl/iwt/).

Do otwartej sprzedaży trafiło 2500 biletów łącznie na trybuny i płytę. W ciągu paru pierwszych dni sprzedaliśmy już 30% biletów, więc warto się pospieszyć, by mieć najlepsze miejsca i być z nami tego dnia – dodał Paweł Rydlewski.

Informacja prasowa

Poznań 28.01.2017 drużynowy turniej MMA Iron Team Warriors /Fot. Damian Kosciesza
Poznań 28.01.2017 drużynowy turniej MMA Iron Team Warriors /Fot. Damian Kosciesza
Poznań 28.01.2017 drużynowy turniej MMA Iron Team Warriors /Fot. Damian Kosciesza

3 thoughts on “Pierwsza Gala Iron Warriors Team za nami – Podsumowanie

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *