Pierwsza gala CAVEMMA już w piątek 10 czerwca w Jaworznie! Transmisja gali za darmo na YouTube

W piątek 10 czerwca w Jaworznie odbędzie się pierwsza gala CAVEMMA. W walce wieczoru wystąpi jeden z czołowych polskich zawodników Piotr Poniedziałek (7-2), znany między innymi z wygranych potyczek na galach FEN i Celtic Gladiator.

Na gali CAVEMMA pokaże się także Łukasz Stanek, którego walki oglądaliśmy już w takich organizacjach jak FEN i Armia Fight Night. Nie zabraknie też popularnych lokalnych fighterów jak Kacper „Kajmano” Kabara, Marcel Hulbój i Dawid Siwek. Darmowa transmisja będzie dostępna na kanale YouTube. Bilety na KupBilecik.pl.

Na gali CAVEMMA zobaczymy aż 10 potyczek w klatce – 7 zawodowych w MMA, 1 potyczkę semi-pro oraz po 1 walce na zasadach boksu oraz K-1. 

Bilety dostępne na KupBilecik.pl. Transmisja za darmo na kanale YouTube CAVEMMA. Piątkową imprezę CAVEMMA w Jaworznie uświetni koncert rapera Soboty, a wśród gości imprezy będą m.in. legenda MMA wagi ciężkiej Daniel Omielańczuk, były mistrz KSW oraz EFM Show Artur „Kornik” Sowiński (który wystąpi także jako komentator) oraz podwójny mistrz FEN, a obecnie zawodnik KSW – Andrzej Grzebyk. W przerwie między walkami odbędzie się licytacja charytatywna, z której zebrane środki zostaną przekazane na pomoc dla niespełna 4-letniej Poli Omielańczuk cierpiącej na dziecięce porażenie mózgowe.

Informacja prasowa

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.