Piechota rywalem Victoriano na MMA Attack 3

Doskonały grappler, Oskar Piechota (2-0) będzie przeciwnikiem Livio Victoriano (3-1) na gali MMA Attack 3.

Informacja organizatorów:

Utalentowany grappler Oskar Piechota będzie rywalem Livio Victoriano na MMA Attack 3 27 kwietnia w Spodku w Katowicach. Podopieczny Zbigniewa Tyszki z Piranha Grappling Team w Trójmieście w kwietniu zwyciężył w prestiżowych Mistrzostwach Polski Abu Dhabi Combat Club w kategorii do 87,9 kg. To najnowszy sukces na długiej liście zwycięstw Piechoty, która w zawodach grapplerskich sięga 2008 roku.

Popularnie nazywany „Imadłem” wojownik będzie jednak ustępował Victoriano jeśli chodzi o doświadczenie w MMA. Piechota do tej pory stoczył tylko dwie zawodowe walki wygrywając obydwie przez poddanie w mniej niż minutę. Pojedynek Piechoty z Victoriano zapowiada się na prawdziwą gratkę dla fanów walki w parterze.

Starcie Victoriano vs. Piechota odbędzie się w nietransmitowanej przez Polsat części gali. Obejrzeć je, jak i pozostałe cztery przedwalki, będzie można na żywo w Spodku 27 kwietnia. Sprzedaż biletów na galę prowadzi portal kupbilet.pl. Więcej informacji o MMA Attack 3 można znaleźć na stronie www.mma-attack.net oraz profilach MMA Attack na facebooku (www.facebook.com/ATTACKMMA) i Twitterze @MMA_Attack.

5 thoughts on “Piechota rywalem Victoriano na MMA Attack 3

  1. Nie wiem jaką Victoriano ma stójkę ale w parterze szału nie ma i wątpie aby poradził sobie z takim grapplerem jakim jest Oskar. Mam nadzieję że walka będzie dobra ale obstawiam Oskara przez poddanie.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *