Piąta edycja Młodzieżowej Ligi Spartanwear

Piąta edycja Młodzieżowej Ligi Spartanwear (MLS) 2011 już 3 września w Płocku! Zawodnicy mogą walczyć w formułach: MMA, grapplingu, K-1 Rules, low kick, boks oraz Sanda! Organizatorzy zgłoszenia do zawodów przyjmują tylko do końca sierpnia!

*Formularz zgłoszeniowy jest dostępny: www.spartawear.pl / Liga SPARTANWEAR.

*Organizatorzy MLS nie pobierają jakichkolwiek opłat od uczestników Ligi.

*Regulamin i zasady MLS są dostępne na: www.spartanwear.pl / Liga SPARTANWEAR

Liga SPARTANWEAR (MLS) to pionierski i nowatorski projekt w naszym kraju wzorowany na podobnych przykładach z Japonii, Holandii oraz Niemiec, skierowany do młodzieży trenującej sporty walki – Kick Boxing, MMA, Judo, Sandę, Boks, jujitsu oraz grappling. Pierwszeństwo startu w rozgrywkach MLS posiadają zawodnicy w wieku od 15 lat do 23 lat (nie wyklucza to jednak startu starszym zawodnikom). W każdym roku kalendarzowym organizujemy dziesięć edycji ligi. Pierwsze zawody MLS odbyły się 8 sierpnia 2009 r. w Wyszogrodzie. Od sezonu 2010 liga SPARTANWEAR swoje zawody organizuje w Płocku w przy ul. Korczaka 10. Bezpośrednimi adresatami SPARTANWEAR są młodzi sportowcy zrzeszeni w klubach sportowych, którzy przez możliwość regularnych startów w zawodach mają możliwość dalszego rozwoju sportowego. Większość z nich dzięki udziałowi w Lidze dostanie również szansę startów w innych zawodach krajowych czy też zagranicznych. Wszystkie pojedynki są rozgrywane na ringu bokserskim. Organizatorem Młodzieżowej Ligi Spartanwear (MLS) jest Stowarzyszenie Polska Liga Kick-Boxingu w Płocku przy udziale Urzędu Miasta oraz Miejskiego Zespołu Obiektów Sportowych w Płocku. Promotorem projektu jest Tadeusz Kopciński. Patronat sportowy sprawują: Polski Związek Kick – Boxingu (PZKB) oraz federacja World Karate and Kickboxing Association (WKA).

Wszelkie uwagi, zapytania jak i pozyskanie szczegółowych informacji można uzyskać telefonicznie bądź drogą mailową od organizatora MLS w Płocku:

Stowarzyszenie Polska Liga Kick-Boxingu (PLKB) w Płocku

ul. Kazimierza Wielkiego 42, 09-400 Płock

Tel. /fax: + 48 024 264 30 38, 601 388 767, 502 409 534

www.spartanwear.pl

[email protected]

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *