Phil Davis vs. Lyoto Machida na Bellator 245, Juan Archuleta vs. Patrick Mix na Bellator 246

sherdog.com

Nowe starcia w rozpiskach wrześniowych gal.

Jak poinformował portal sherdog, podczas gali Bellator 245 dojdzie do rewanżowego starcia Phila Davisa (21-5 1 NC, 9-3 1 NC w UFC) z Lyoto Machidą (26-9, 16-8 w UFC). Pojedynek będzie walką wieczoru i odbędzie się na dystansie 5 rund.

Półciężcy po raz pierwszy rywalizowali w sierpniu 2013r. jeszcze w oktagonie UFC, wówczas Amerykanin pokonał rywala jednogłośną decyzją sędziów. Davis w zeszłym roku stoczył dwie walki dopisując do swojego rekordu wygrane przez TKO z Liamem McGearym i Karlem Albrektssonem. Machida ma za sobą trzy występy w okrągłej klatce, po pokonaniu Rafaela Carvalho i Chaela Sonnena Brazylijczyk musiał uznać wyższość Gegarda Mousasiego.

Wiele pojedynków wzbogaciło rozpiskę gali oznaczonej numerem 246, w walce wieczoru Juan Archuleta (24-2) podejmie Patricka Mixa (13-0) w walce o wakujące mistrzostwo kategorii koguciej.

Archuleta powróci do rywalizacji po styczniowej wygranej w starciu z Henrym Corralesem. Wcześniej Juan brał udział w turnieju wagi piórkowej, z którego odpadł po przegranej z Patricio Freire. Z kolei Mix może pochwalić się nieskazitelnym rekordem 13 wygranych, Patrick ostatni pojedynek stoczył podczas sylwestrowej gali RIZIN, na której poddał Yukiego Montoyę.

W karcie walk znalazły się także walki:
Jon Fitch vs. Neiman Gracie
Liz Carmouche vs. DeAnna Bennett
Roger Huerta vs. Derek Campos

Gala Bellator 245 odbędzie się 11 września w Uncasville, kolejny event dzień później w tej samej lokalizacji.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *