Petr Yan nie jest zainteresowany rewanżem z Aljamainem Sterlingiem w przypadku wygranej na UFC 267

fighttime.ru

Były mistrz wagi koguciej UFC Petr Yan twierdzi, że nie jest zainteresowany rewanżem z Aljamainem Sterlingiem nawet po zwycięstwie w walce z Corym Sandhagenem na UFC 267.

Petr Yan miał walczyć z Aljamainem Sterlingiem w rewanżu w co-main evencie gali UFC 267, która odbędzie się w sobotę na Fight Island w Abu Zabi, w Zjednoczonych Emiratach Arabskich. Yan i Sterling spotkali się wcześniej w tym roku na UFC 259, kiedy to Yan był mistrzem broniącym pasa. Yan popełnił jednak ogromny błąd w tamtej walce, kiedy to w czwartej rundzie sfaulował Sterlinga nielegalnym uderzeniem, co doprowadziło do dyskwalifikacji. Zakończenie walki było bardzo kontrowersyjne i UFC natychmiast zarezerwowało rewanż.

Sterling nie jest jednak gotowy do walki z powodu problemów z szyją, a Yan nie może się doczekać występu na UFC 267. Walka odbędzie się w sobotę o tymczasowy pas wagi 135 funtów.

Chociaż zwycięzca walki Yan vs. Sandhagen ma dostać szansę na unifikację pasa ze Sterlingiem w 2022 roku, Yan twierdzi, że nie jest tym zainteresowany. Rozmawiając z dziennikarzami przed UFC 267, Yan powiedział, że nie jest zainteresowany ponowną walką ze swoim arcyrywalem Sterlingiem.

„Sterling potrzebuje rewanżu, aby udowodnić, że może coś zrobić. Ja nie jestem zainteresowany rewanżem, jeśli wygram pas w tę sobotę.”

Jeśli chodzi o Sandhagena, Yan szanuje swojego przeciwnika, ale uważa, że jest lepszy od niego w każdym aspekcie.

„To zasłużony przeciwnik, który jest bardzo wszechstronny i bardzo dobry w każdej płaszczyźnie. W walce chcę po prostu pokazać, w którym aspekcie jestem od niego lepszy.”

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *