Petr Yan gotowy na przeciwników ze ścisłej czołówki

Paul Miller-USA TODAY Sports

Były mistrz organizacji ACB chce pojedynku z czołówką rankingu kategorii koguciej.

Petr Yan (9-1) zadebiutował podczas ostatniej gali UFC, która odbyła się w Singapurze. Rosjanin pokonał Teruto Ishiharę przez TKO w 1 rundzie, odnosząc swoje pierwsze zwycięstwo w największej organizacji MMA na świecie.

Były mistrz organizacji ACB chce mierzyć się ze ścisłą czołówką kategorii koguciej, a także ma nadzieje na występ podczas historycznej, pierwszej gali UFC w Rosji.

Bardzo przyjemnie było wygrać pierwszą walkę w UFC. Chciałem jak najszybciej wrócić do rodziny, aby razem z nimi świętować. Myślę, że mój występ był znakomity. Obóz przygotowawczy przebiegł bardzo dobrze z wyjątkiem kilku problemów, ale ogólnie jestem zadowolony ze swojego debiutu.

Petr Yan został również pierwszym zawodnikiem, który pokonał Teruto Ishihatę przez KO/TKO.

Szczerze mówiąc, nie jest to dla mnie ważne. Okazało się to, co mówiłem przed walką, a mianowicie, że moje uderzenia są lepsze od jego.

Wygląda na to, że Rosjanin w kolejnym pojedynku chciałby zmierzyć się z zawodnikiem z TOP 15 rankingu kategorii koguciej, ponieważ nie chce zwlekać z interesującymi i wymagającymi pojedynkami.

Chcę przeciwnika z TOP 15 rankingu, nie ma co tego przeciągać. Jestem gotowy na walkę z czołówką, dlatego zawalczę z zawodnikiem, którego przydzieli mi UFC. Jeśli zaproponują mi zawodnika rankingowego to z przyjemnością go zaakceptuje, i zrobię wszystko, aby ten pojedynek był niezwykle ekscytującym widowiskiem.

Petr Yan wyjaśnił również, dlaczego tak bardzo chciałby wziąć udział w gali UFC organizowanej w Moskwie – 15 września.

Bardzo chcę stoczyć ponownie pojedynek w Rosji. Walczyłem w Moskwie wiele razy i mam tam bardzo dużą rzeszę swoich fanów. Gala UFC w Rosji to ogromne wydarzenie dla sportu w naszym kraju, dlatego chcę być częścią tego historycznego wydarzenia.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *