Peter Aerts wraca do gry !

 

Fani holenderskiego „Drwala” byli zawiedzeni kiedy w zeszłym miesiącu podczas K-1 Final 16, Peter Aerts przegrał przez decyzję z zawodnikiem MMA i K-1 Alistairem Overeem`em. W związku z tym fightcard K-1 WGP 2009 zapowiada się następująco:

Ruslan Karaev vs. Badr Hari

Alistair Overeem vs. Ewerton Teixeira

Jerome Le Rekordowy vs. Semmy Schilt

Errol Zimmerman vs. Remy Bonjasky

Wiele rzeczy może zdarzyć się w finale. Remy może zdobyć czwarty tytuł WGP, Badr może rozpocząć nową erę młodych zawodników, Schilt może w końcu odzyskać szacunek, na który zasługuje…To jest zbyt dużo dramatów jak na jeden ring. Ale to nie wszystko ! Tanikawa przedstawił następujące super fighty, walki rezerwowe oraz otwierające.

Walki rezerowe:

Peter Aerts vs. Gokhan Saki
Daniel Ghita vs. Chalid „Die Faust”

Super Fight:

Kyotaro vs. Tyrone Spong

Walki otwierające:

Jan Soukup vs. Tsutomu Takahagi
Keiichi Samukawa vs. Ryuji Kajiwara

Pierwsza walka rezerwowa, Aerts vs. Saki da fanom okazję by dopingować Petra, który jeśli pokona Saki`ego może powtórzyć cud z 2006 roku, kiedy dotarł do finału mimo, iż był zawodnikiem rezerwowym. Saki, któremu obrażenia po walce z Pavlem Zuravilovem uniemożliwiły występu w Final 16, teraz ma kolejną szansę by to naprawić.

Ghita vs. Chalid, Kyotaro vs. Spong

W drugiej walce rezerwowej Daniel Ghita wraca po roku do walki z jednym z najlepiej wyglądających zawodników K-1, Chalid`em „die Faust”. Zapowiada się ekscytująca walka. Superfight pomiędzy japońskim top-fighterem Kyotaro i Tyronem Spong`iem również zapowiada się być ekscytującym pojedynkiem, ponieważ obydwaj fighterzy mają dużo do udowodnienia. Kyotaro musi pokazać Japoni, że może być japońskim gwiazdą po Musashi. Spong wraca do ringu K-1 po zostaniu znokautowanym przez Saki`ego w Marcu. Zaden z nch nie może pozwolić sobie na przegranie tej walki.

Zawodnik Karate Kyokushin, Jan Soukoup zmierzy się z zawodnikiem Team Dragon`s, Tsutomu Takahagi w pierszej walce otwieracjącej, natomiast w drugiej walce otwierającej zmierzą się 60-kg. zawodnicy Keiichi Samukawa i Ryuji Kajiwara. Spodziewaj się widowiska z hukiem kiedy Ci młodzi wojownicy wejdą do ringu.

6 thoughts on “Peter Aerts wraca do gry !

  1. Ja mam nadzieje ze overeem wygra turniej. Czego powinni mu zyczyc wszysty ktorzy preferuja mma. Sam overeem podkresla ze startuje w tym turniej ze wzgledu na zawodnikow mma. Jego wygrana namieszala by troche w swiatowym K1 i pokazala ze mma to nie tylko walka w parterze ale takze swiatowej klasy stojka.

  2. „Jerome le Rekordowy” – łał, kupa śmiechu, żart roku, jakby to powiedzieli dzieci neo „epic fail”
    Bikieros: Alaister pokazał ostatnio Peterowi co to znaczy rzucać kimś jak workiem ziemniaków

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *