Paweł Rak dołączył do organizacji KSW

kswmma.com
kswmma.com

Popek został oficjalnie zawodnikiem KSW.

Po wielu medialnych spekulacjach i setkach bardziej lub mniej sprawdzonych informacji, Federacja KSW pragnie potwierdzić podpisanie kontraktu z gwiazdą polskiej sceny hip-hopowej, kontrowersyjnym raperem i zawodnikiem MMA Pawłem Rakiem (2-1, 2 KO).

Polak, który zaczynał swoją sportową karierę w legendarnej brytyjskiej organizacji Cage Rage, powróci do występów w MMA po ośmiu latach. Walcząc na galach w Londynie, przy dopingu ogromnej rzeszy polskich kibiców, Popek wygrywał przed czasem z Glenem Reidem i Kevem Simsem, by później uznać wyższość holenderskiego kickboksera Sandera Duyvisa.

Data oraz miejsce debiutu w KSW najbardziej popularnego polskiego rapera zostanie podana w najbliższych dwóch tygodniach.

Wiadomość prasowa

11 thoughts on “Paweł Rak dołączył do organizacji KSW

 1. @Bill – popek promuje przede wszystkim siebie, a te hieny z ksw dadza zarobic tylko takim co sa medialni. Normalni ciezko trenujacy beda dalej biede klepac.
  Natomiast JDS I Maciej maja racje, gdybym mial ogladac ksw to po ostatniej walce mameda i super sedziach wybralbym popka. On.w porownaniu do mameda raczej nie bedzie kalkulowal i liczyl na ustawiona decyzje sedziow.
  @IronMike te zestawienie jak najbardziej z duqy wyjete! To jedyny w miare wysoko ktoregooze pokonac, licze jednak na hendo i na urwanie lba angolowi!

  Ktos pamieta w jakiej koszulce Ortiz wyskoczyl na wage…’

  „DANA IT’S MY BITCH” kiedys to byly czasy 🙂

 2. Popek jest 'niewidzialną ręka rynku’. Aspekt sportowy dość słaby, ale za to duża promocja KSW. A im większa popularność organizacji, tym większe udziały. A co z walką Pudzian vs Najman ? Walką wieczoru był debiut bylego strongmana z bokserem małego kalibru. Ale po tym, nie tylko KSW zyskało. Było 'boom’ na sporty walki. Różne sekcje sportów walki w wiekszosci miast miało znacznie więcej chętnych. Dlatego, że ludzie uwielbiają dwóch znanych, ciężkich gości, którzy 'coś’ potrafią i mają sobie duzo do powiedzenia.

 3. Co tu powiedzieć niby większy rozgłos ale czy już nie mieli sporego ? Wystarczy dobre walki dawać więcej zawodników ściągnąć nawet szukać nie trzeba w Polsce sporo jest ich. Nie opierać sie ciągle na paru gwiazdach i głaskać oby jak najdłużej trzeba ciągle rotować i prowadzić rankingi ale to nie ja mam KSW.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *