Paweł Nastula promuje UFC w TV Puls! Od 13 kwietnia „UFC Walki Mistrzów” w każdą środę!

Emocjonujące turnieje UFC ― najważniejszej światowej organizacji mieszanych sztuk walki ― już od dziś (13 kwietnia), w środy o godzinie 22:30 można oglądać tylko w TV Puls. „UFC Walki Mistrzów” to niezwykłe widowisko sportowe, prezentujące najlepsze pojedynki MMA. Wszystkich fanów UFC na program zaprasza gwiazda polskiego judo – mistrz olimpijski Paweł Nastula.


W programie „UFC Walki MistrzówTV Puls prezentuje pojedynki najlepszych na świecie zawodników MMA, takich jak Cain Velasquez, Mauricio Rua czy Frankie Edgar. Pełne adrenaliny zawody, promuje w TV Puls Paweł Nastula – trzykrotny mistrz Europy, dwukrotny mistrz świata i mistrz olimpijski, który po zakończeniu kariery w judo zajął się MMA.

UFC (Ultimate Fighting Championship) jest najważniejszą na świecie, amerykańską organizacją mieszanych sztuk walki. Pierwsze zawody UFC zostały zorganizowane w 1993 roku. Wzięli w nich udział przedstawiciele różnych stylów walki, takich jak boks, kung fu, judo, czy kick-boxing. Zawody odniosły wielki sukces i do dziś cieszą się ogromną popularnością. Obecnie istnieje podział na 7 kategorii wagowych.. Walki trwają 3 rundy (walka o mistrzostwo – 5 rund) i odbywają się w oktagonie – ośmiokątnym ringu, otoczonym siatką.

Wielkie emocje gwarantowane!

UFC Walki Mistrzów (UFC Unleashed) – Rozrywka sportowa, USA 2010

emisja: w każdą środę, godz. 22:30

3 thoughts on “Paweł Nastula promuje UFC w TV Puls! Od 13 kwietnia „UFC Walki Mistrzów” w każdą środę!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *