Paul Reed nowym rywalem Anzora Azhieva

Znany jest już nowy przeciwnik dla wschodzącej gwiazdy polskiego MMA, Anzora Azhieva. Kontuzjowanego Deana Amasingera zastąpi równie doświadczony Paul Reed.

Dla pochodzącego ze Szkocji weterana europejskich ringów i klatek występ na gali KSW20 będzie trzecim epizodem w KSW. Wcześniej mogliśmy go oglądać na KSW14, gdzie wystąpił w turnieju wagi lekkiej i na gali KSW Extra 2 – President Cup w extrafight przeciwko Arturowi Sowińskiemu. Reed w swojej bogatej karierze stoczył dwadzieścia dziewięć pojedynków. Walczył dla wielu dobrych organizacji m.in. Cage Rage Ultimate Challenge MMA, a także BAMMA. Szkot ostatnimi czasy przeżywa drugą młodość. Wygrał cztery z pięciu ostatnich pojedynków, a na gali w Szwecji pokonał przez TKO Akira Corassani, uczestnika reality show organizowanego przez organizację UFC.

Reed przez pięć lat znajdował się w czołówce wagi piórkowej i wagi lekkiej w Wielkiej Brytanii. Teraz przyjdzie mu się zmierzyć z topowym polskim zawodnikiem tych samych wag. Kto z tego pojedynku wyjdzie zwycięsko? Stary wyga z Wysp Brytyjskich? A może utalentowany Czeczen z polskim paszportem? O tym dowiemy się już 15 września na gali KSW20, która odbędzie się w Ergo Arenie Gdańsk/Sopot.

(info z konfrontacja.com)

 

5 thoughts on “Paul Reed nowym rywalem Anzora Azhieva

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *