Paul Daley zapowiada, że wkrótce może zakończyć karierę

mmajunkie.com

Zawodnik wagi półśredniej Bellatora Paul Daley może wkrótce zdecydować się na zakończenie swojej kariery w MMA.

Paul Daley przegrał przez jednogłośną decyzję z Jonem Fitchem na gali Bellator 199. Zapasy Daley’a nie pomogły mu w konfrontacji z solidnym grapplingiem w wykonaniu Fitcha. „Semtex” nie miał odpowiedzi na akcje Fitcha i gdy jego główna broń została zneutralizowana, nie był w stanie zbyt wiele zrobić.

Ta porażka z pewnością nie pomoże Daley’owi w pozostaniu w tym sporcie zważywszy również na to, że ma on problemy z Bellatorem. Oprócz tego wygląda na to, że Paul stracił motywację do dalszej rywalizacji w MMA.

W ostatnim wpisie na swoim Facebooku, Daley powiedział, że może wkrótce zakończyć swoją karierę.

„Nudna walka. Dobra wygrana dla Fitcha. Jest świetny w tym, co robi. Nie mogłem zrobić tego, co robię najlepiej. Ta sama historia. Zapaśnik wygrywa, nie była to interesująca walka w moich oczach. Słowa uznania dla Fitcha. Myślę, że jeszcze jedna walka i skończę … teraz będę cieszyć się resztą wieczoru. Podziękowania dla 50 centa za pozytywne komentarze.”

Paul Daley (40-16-2)stoczył w Bellatorze dziewięć walk i odnosił sukcesy wygrywając sześć pojedynków. Jego jedynymi porażami były trzy przegrane walki z Douglasem Lima, Rorym MacDonaldem i Jonem Fitchem. Douglas Lima, to były mistrz wagi półśredniej Bellatora, Rory MacDonald jest aktualnym mistrzem, a Jon Fitch jest byłym mistrzem Professional Fighters League w wadze 170 funtów. Daley to prawdziwy weteran walk MMA, który stoczył 58 pojedynków i aż 30 zakończył przez nokaut a dwie przez poddanie. W 16 przegranych walkach, Daley był dwukrotnie znokautowany i sześć razy musiał odklepać poddanie.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *