Paul Daley w kolejnej walce na gali Bellator 179 zmierzy się z Rorym MacDonaldem

Bellator oficjalnie ogłosił, że na majowej gali Bellator 179 w Londynie w walce wieczoru zmierzą się Paul Daley i debiutujący w organizacji Rory MacDonald.

Jak widać spełniło się życzenie Paula Daley’a (39-14-2), który po ostatniej zwycięskiej walce wyzwał do pojedynku Rory’ego MacDonalda (18-4). Do walki dojdzie 19 maja w londyńskiej SSE Arena.

W ostatnim czasie wiele się mówiło o pojedynku Paula Daley’a z Michaelem Page, ale jak widać organizacja zdecydowała, że wybiorą dla „Semtexa” innego przeciwnika. Dla Daley’a będzie to powrót do Londynu po porażce przez decyzję z aktualnym mistrzem wagi półśredniej Douglasem Lima. Po sześciu miesiącach Paul wrócił do klatki i w efektowny sposób pokonał przez KO Brennana Warda.

Rory MacDonald w tej walce zadebiutuje w organizacji Scotta Cokera po dziewięciu zwycięstwach i czterech porażkach w UFC gdzie wygrywał z takimi zawodnikami jak Nate Diaz, B.J. Penn, Demian Maia oraz obecny mistrz wagi półśredniej Tyron Woodley „Red King” był nawet o włos od zdobycia tytułu mistrza w niesamowitej wojnie jaką stoczył z Robbie Lawlerem. Kolejna walka, to również przegrana ze Stephenem Thompsonem.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *