Paul Daley ostrzegł Rory’ego MacDonalda: „Jeśli stanie do walki ze mną, zostanie znokautowany”

Jayne Kamin-Oncea/Getty Images

Paul Daley swoim występem na gali Bellator 170 i pokonaniu Brennana Warda dał wyraz temu, że jest groźnym przeciwnikiem szukającym mocnych wyzwań.

Na początku walki Daley został obalony przez Warda, ale zdołał szybko wrócić do stójki. Cios łokciem z obrotu pozwolił Daley’owi stworzyć dystans, a następnie zadać cios kolanem na głowę rywala w rezultacie czego było po walce.

Ten nokaut w pierwszej rundzie był dla „Semtexa” 39 zwycięstwem i 29 nokautem w karierze. W Bellatorze jest to jego piąte zwycięstwo, a rekord w tej organizacji to 5-1. Jedyną porażkę odniósł w poprzedniej walce z Douglasem Lima.

Po walce, Daley miał kilka słów do powiedzenia zawodnikowi wagi półśredniej, który czeka na swój debiut w Bellatorze, a jest nim Rory MacDonald.

„Jeśli Rory macDonald wejdzie ze mną do klatki, to ozstanie ku**a znokautowany.”

Odpowiedź MacDonalda była zarówno interesująca jak i po prostu zabawna z wykorzystaniem sceny z dobrze znanego filmu.

„Red King” ostatni raz walczył jeszcze w UFC w czerwcu zeszłego roku przeciwko aktualnemu pretendentowi do tytułu Stephenowi Thompsonowi. Walka zakończyła się porażką MacDonalda przez jednogłośną decyzję. Wcześniej wspólnie z ówczesnym mistrzem Robbie Lawlerem dali znakomitą walkę, która została wybrana pojedynkiem roku. Rory odniósł w niej porażkę przez TKO w piątej rundzie.

MacDonald zdecydował się nie przedłużać kontraktu z UFC i przeszedł do Bellatora w którym czeka na walkę. Na chwilę obecną nie ogłoszono jeszcze na jakiej gali miałby się zmierzyć oraz z kim, ale jak widać ma już kolejnego chętnego na walkę.

2 thoughts on “Paul Daley ostrzegł Rory’ego MacDonalda: „Jeśli stanie do walki ze mną, zostanie znokautowany”

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.