Paul Daley ogłosił, że jego następna walka będzie ostatnią w jego karierze

Paul Daley Instagram

Po ponad 60 zawodowych walkach, Paul Daley zdecydował, że jego następny pojedynek będzie ostatnim w jego karierze.

Paul Daley (42-17-2 MMA, 8-4 BMMA) miał zmierzyć się z Derekiem Andersonem (16-3 MMA, 7-3 BMMA) w czwartkową noc na gali Bellator 247 w Allianz Cloud w Mediolanie, we Włoszech. Niestety „Semtex” został zmuszony do wycofania się z powodu pogorszenia stanu zdrowia podczas redukcji wagi w środę rano po uzyskaniu 1,6 funta ponad limit 171 funtów.

W czwartek, 37-letni Brytyjczyk wydał oświadczenie w mediach społecznych:

„Na zawsze samurajem. Jednak wkrótce odłożymy to ostrze na spoczynek. Po rozmowach i uważnym zastanowieniu się z moją rodziną, zdecydowano, że moja kolejna walka w Bellatorze będzie moją ostatnią. Zostanie ona stoczona w kategorii catchweight 175 funtów. Przeciwnik i miejsce zostaną ogłoszone. Zdrowie przed Bogactwem, i NIGDY NIE IDŹ W TEJ KWESTII NA KOMPROMIS.”

Od powrotu do Bellatora w 2015 roku, Daley uzyskał bilans 7-4, odnosząc zwycięstwa przez nokaut nad takimi rywalami jak Brennan Ward, Lorenz Larkin i Saad Awad. Weteran UFC, Strikeforce i Bellatora odniósł również znaczące zwycięstwa w starciach z takimi przeciwnikami jak Duane Ludwig, Martin Kampmann i Jorge Masvidal.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *