Patricky Freire vs. Sidney Outlaw na Bellator 283

Starcie o pas wagi lekkiej w karcie lipcowej gali.

Wczoraj organizacja Bellator poinformowała, że podczas gali oznaczonej numerem 283 Patricky Freire (24-10) stanie do obrony pasa wagi lekkiej podejmując Sidneya Outlawa (16-4). Starcie odbędzie się na dystansie pięciu rund i będzie walką wieczoru.

Freire zdobył mistrzowski tytuł w listopadzie, na gali Bellator 270 Brazylijczyk znokautował Petera Queally’ego, z którym przegrał wcześniejszą walkę przez przerwanie lekarza.

Outlaw powróci do rywalizacji po ponad rocznej przerwie, ostatni występ zanotował w czerwcu zeszłego roku gdy w III rundzie poddał Mylesa Jury’ego. Wcześniej Sidney decyzją sędziów pokonał Adama Piccolottiego.

Gala Bellator 283 odbędzie się 22 lipca w Waszyngtonie. W co-main evencie gali Douglas Lima podejmie Jasona Jacksona w limicie kategorii półśredniej.