Patricio Freire liczy na to, że jego brat znajdzie się w karcie walk gali Bellator 203

Patricio Freire (left) is out of a rematch with Daniel Weichel in Israel

Brazylijscy bracia chcą toczyć walki na tej samej gali.

Patricio Freire (26-4) i Patricky Freire (19-8) nieprzerwanie walczą w klatce organizacji Bellator od kilku lat jednak jeszcze nigdy nie mieli okazji rywalizować podczas tego samego eventu. Teraz chcą to zmienić podczas gali we Włoszech, na event oznaczony numerem 203 Patricio ma zaplanowany pojedynek z Danielem Weichelem (39-9) i oczekuje, że w karcie walk znajdzie się miejsce dla Patricky’ego.

Jesteśmy gladiatorami trzeciego tysiąclecia a Rzym jest kolebką gladiatorów. Będziemy tworzyć historię walcząc na tej samej karcie i świetnie się prezentując co sprawi, że ludzie będą chcieli zwalniać taśmę. Widzowie wiedzą, że nie ma bardziej agresywnych zawodników od nas, a kiedy usłyszą, że dostaną podwójną przemoc to na pewno będą zainteresowani. Nie oglądając tego spektaklu opuszczą tworzenie historii.

Niezależnie od tego, na kogo się zdecydują, mam nadzieję, że Patricky będzie w karcie. Czy on zawalczy o pas czy nie, my obaj na jednej karcie sprawimy, że Bellator w Rzymie będzie o wiele większym wydarzeniem i bardzo ważnym dla wszystkich. Stawki dla nas będą wysokie tak, więc wiele może się zdarzyć. Promowanie tej karty będzie proste i wierzę, że fani pokażą, że to właściwy wybór. W zamian my będziemy starali się o jak najlepsze występy w klatce Bellatora do tej pory.

Dla Patricio starcie z Weichelem na gali Bellator 2003 będzie drugim w karierze, po raz pierwszy piórkowi rywalizowali podczas gali oznaczonej numerem 138. Wówczas Niemiec dominował na początku i był bliski zwycięstwa przed czasem jednak na początku drugiej rundy Freire znokautował go.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *