Pat Barry z kontraktem z Glory

Pat „HD” Barry (8-7, 5-7 w UFC) ogłosił swoje dwie najbliższe walki.

Po zrezygnowaniu z kariery zawodnika MMA Pat podjął decyzję o powrocie do startów w kickboxingu. Zapowiedział, że będzie walczył 22 marca na gali WKA (World Kickboxing Assocation) oraz w maju na gali organizacji Glory. Plotki głoszą, że majowa event Glory odbędzie się w Denver.

Barry swoją przygodę z zawodowymi walkami rozpoczął w 2002 roku właśnie w formule kickbokserskiej. Jego rekord w tej formule to 15 walk wygranych, 9 porażek i 1 remis. Jednak to występy w MMA a zwłaszcza w oktagonie UFC przyniosły mu najwięcej sławy. Walki z m.in. Cheickiem Kongo, Stefanem Struve’m czy Cro Copem oraz nietypowy charakter sprawiły, że Pat ma wielu fanów. Ostatnio nie wiodło się mu w UFC. Po ładnej wygranej nad Shane’m del Rosario przyszły dwie porażki z słabymi przedstawicielami wagi ciężkiej w osobach Shawna Jordana oraz Soa Palelei’a.

4 thoughts on “Pat Barry z kontraktem z Glory

  1. ale zawsze jego walki przyjemnie się oglądało HD kariery w ufc nie zrobił ale poza ufc pewnie będzie gdzies w czołówce. Nigdy nie rozumiałem czemu nie chce przejść do 205 gdzie z jego stójką mógłby dać kilka fajnych walk.

  2. wnioskujac w oparciu o to jak wyglada jego cialo na kazdym z wazen …

    prawdopodobnie przyjmuje jakies leki, ktore uniemozliwiaja mu zejscie LHW … nauroleptyki/antydepresanty/inne leki stabilizujace nastrój 😛

    nie wiem cyz dobrze trafilem ale tak sadze …

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *