Palhares odmówił pomocy Sonnenowi

Za niewiele ponad miesiąc oczy wszystkich fanów mieszanych sztuk walki będą zwrócone na Las Vegas. To właśnie tam odbędzie się drugie starcie Anderson Silva (31-4) vs. Chael Sonnen (27-11-1). Ten drugi szukał wsparcia w dosyć nietypowym dla niego miejscu.

Znany z ostrego języka Amerykanin, swoje oczy postanowił najpierw zwrócić na… ojczyznę Andersona. I to w celu poszukiwania pomocy.

W rozmowie z Guilerme Cruzem (Tatame) Rousimar Palhares wyjawił iż obóz Sonnena kontaktował się z jego trenerem – Murilo Bustamante prosząc o pomoc w przygotowaniach do walki w parterze. Sonnen liczył na wspólne treningi w Brazilian Top Team, jednak popularny Toquinho bez dłuższego namysłu odmówił.

„On prosił mnie, żebym trenował z nim do walki z Andersonem, ale nikogo nie trenuję. Murilo powiedział, że jego trener dzwonił do niego, że Sonnen chciałby przyjechać i trenować ze mną, ale powiedziałem że tego nie zrobię. Kibicuję Andersonowi. Walka jest walką… jeżeli Chael walczy tak dobrze jak gada… zobaczymy” – skomentował Palhares.

12 thoughts on “Palhares odmówił pomocy Sonnenowi

  1. Cyba Sonnena porąbało, najpierw obraża Brazylię i Brazylijczyków, a później chce od nich pomocną dłoń?!?!? Dobrze Rousimar powiedział „jeżeli Chael walczy tak dobrze jak gada… zobaczymy” Mam nadzieję, że Anderson odseparuje tego przygłupa od świadomości, a po ostatniej walce z Michaelem Bispingiem w której już tak dobrze mu nie szło (bez dopingu już taki dewiant nie jest…)jest bardzo prawdopodobne, że już tak łatwo z Pająkiem nie będzie. Istotne jest tylko jaką Anderson ma formę po kontuzji???

  2. Wole zabawne i czesto madre gadanie Sonnena, niz tanczenie w ringu Andersona Silvy. To co zrobil Anderson w walce z Maia zasluguje na krytyke i bylo ponizajace. Sonnen stara sie byc zabawny i sprzedac walke.

  3. Punk takimi jak Anderson Silva czy Luke Rockhold czy moze bracia Diaz…Nie poczekaj wiem jak John Jones…przeciez jego przezwisko Bones wzieło sie własnie z tego…
    Obudz sie lepiej miec 2 metry i dlugie chude łapy niz miec 170 i byc napakowany. Skoksowac sie mozesz zawsze kiedy tylko chcesz, urosnac juz nie bardzo:)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *