Palhares na temat Sonnena

(foto: mmabay.co.uk)

Chael Sonnen zaszedł za skórę wielu zawodnikom, ale to w jaki sposób wypowiadał się o brazylijskich sportowcach wywołało fale oburzenia. Wielu brazylijskich fighterów poruszyło już ten drażliwy temat. Teraz kolej na Rousamira Palharesa.

„To jest tak, w dzisiejszych czasach nie warto aż tak bardzo się odsłaniać i mówić takie rzeczy. Dopóki Chael Sonnen nie zacznie mówić o mnie, wszystko będzie w porządku. Jeśli tylko usłyszę, że wypowiada moje imię, sprawy potoczą się trochę inaczej. Na razie nie chciałbym wyzywać go na pojedynek, ponieważ mam już wyznaczoną walkę. Ale po tym jak wygram, to kto wie? On definitywnie jest osobą, z którą chciałbym walczyć.”

Na kogo stawialibyście w tej walce? Czy Sonnen zdołałby uciec strasznym dźwigniom na nogi, które funduje swoim przeciwnikom Palhares?

9 thoughts on “Palhares na temat Sonnena

  1. Sonnen dużo gada, ale jego obrona przed poddaniami jest mizerna. Obawiam się, że ten pojedynek mógłby być tragiczny w skutkach dla pana Chaela. Jeśli Palharesowi udałoby się złapać rękę lub nogę Sonnena, to raczej prędko by tej kończyny nie puścił. Nie zdziwiłbym się nawet jak Rousamir wyniósłby tą kończynę z klatki. %-)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *