Paige VanZant w Bare Knuckle FC? Trwają negocjacje z organizacją

Paige VanZant Instagram

Paige VanZant wypełniła swój kontrakt z UFC i jest obecnie wolną zawodniczką, ale podobno jest po wstępnych rozmowach z organizacją BKFC organizującej pojedynki na gołe pięści.

O rozmowach pomiędzy VanZant i BKFC jako pierwszy poinformował Mike Russell na swoim Twitterze.

„Paige VanZant jest bliska finalizacji umowy z BKFC.”

Z kolei Eric Kowal z MyMMANews.com, który pracuje dla BKFC, wyjaśnił, że choć wstępne rozmowy są w toku, nie ma pewności, czy obydwie strony dojdą do porozumienia.

„Są prowadzone rozmowy, ale do finalizacji jest jeszcze daleko.

Mogę potwierdzić, że są prowadzone rozmowy. Pracuję dla organizacji. Właśnie zapytałem (prezesa BKFC) Davida (Feldmana) o twój tweet, bo 2 tygodnie temu poprosił mnie o przemyślenie możliwości podpisania kontrakt z nią. Dzisiaj powiedział, że są prowadzone rozmowy, ale nic nie jest jeszcze ustalone. Tak jak powiedziałeś „zobaczymy”, ale to jest najnowsza informacja”.

Paige VanZant wypełniła ostatnie zobowiązanie swojego kontraktu z UFC na gali UFC 251, podczas której została poddana przez Amandę Ribas. Przed walką, PVZ nie ukrywała swojego zamiaru sprawdzenia rynku MMA.

„Jest tam wiele niesamowitych organizacji,” powiedziała VanZant w kwietniu w rozmowie z South China Morning Post. „Gdyby nie było, nigdy nie próbowałabym tego. Szczerze mówiąc, mam naprawdę dobre relacje z UFC. Doceniam wszystko, co dla mnie zrobili. Najgorsze jest to, że poza moim wynagrodzeniem, jestem bardzo zadowolona z pobytu UFC. To nie będzie tak szalony proces negocjacji, jak wielu ludzi uważa. Jest wiele do omówienia, ale myślę, że będzie to dość łatwa rozmowa.

Zmiana jest bardzo trudna, ale szukam najlepszej szansy na przyszłość i nie wiem, co nią jest. Myślę, że potrzebne będą negocjacje z UFC i negocjacje z innymi organizacjami, aby dowiedzieć się, kto zapewni mi lepszą przyszłość. To może sprowadzić się do innych czynników poza dolarem. Naprawdę chodzi o to, kto napędzi mnie najlepiej jak potrafi.”

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *