Ovince St. Preux vs. Gegard Mousasi na gali Strikeforce

(fot. examiner.com)

Ovince St. Preux i jego zespół zapytał w zeszłym miesiącu Gegarda Mousasi o walkę i Mousasi niedawno odpowiedział, że pomysł mu się podoba. Strikeforce najwyraźniej zarezerwowało walkę, której jeszcze nie zapowiedziało na gali 17 grudnia.

OSP zalicza ostatnio imponującą zwyżkę wygranych walk, wliczając w to pięć walk wygranych z rzędu w Strikeforce i osiem pozostałych. Jego ostatnie zwycięstwo to TKO w 72 sekundy na Joe Cason na Strikeforce Challengers 17 w lipcu. Mousasi był ostatnio widziany na w SF w kwietniu, kiedy walczył z Keith’em Jardine i pojedynek zakończył się kontrowersyjnym remisem. Większość obserwatorów uznała, że Mousasi wygrał tę walkę. Gegard walczył raz poza Strikeforce, broniąc pasa wagi półciężkiej organizacji Dream wygrywając pojedynek z Hiroshi Izumi na gali Dream: Fight For Japan w lipcu.

Gala nie ma jeszcze ustalonego miejsca do organizacji, ale będzie ona prawdopodobnie podpięta pod galę Strikeforce, w której o pas wagi lekkiej będą walczyć obecny mistrz Gilbert Melendez i Jorge Masvidal. Oprócz tego na gali zobaczymy także walki Cristine „Cyborg” Santos, Giny Carano, oraz debiut Jardine’a w wadze średniej.

10 thoughts on “Ovince St. Preux vs. Gegard Mousasi na gali Strikeforce

  1. W końcu,czekałem na Ciebie mój przyjacielu,Gegard 😉 Dla mnie czołówka półciężkiej i czarny koń tej wagi zarazem,. Jak by był w UFC to rozniósł by całą tamtą dywizję 😀 Oczywiście,Rampage także dla mnie jest ulubionym fighterem i w sumie Jones też,Machida za treningi z Seagalem xD ( o kur xD) itp. Ale Gegard ma zajebisty styl i mam nadzieję że go zobaczę w UFC,robiąc pomiot. Pozdro

  2. moim zdaniem najpierw powinien być rewanż jardine – mousassi(choc gegard był wyraznie lepszy i werdykt był niesprawiedliwy) – tym bardziej, że Jardine walczy na tej samej gali(przynajmniej taki jest plan)

  3. JA BYM Z CHECIA ZOBACZYŁ MOUSASI VS LOMBART RAZ JUZ GO POKONAŁ ALE RPZEZ DECYZJE LOMBART SIE ODZERAŁ ZE WTEDY JESZCZE MOCNO NIETRENOWAŁ I TERAZ BY GO POKONAŁ WIEC NEICHZ ROBIA TA WALKE ,SWOIA DROGA EJSTEM CIEKAW CO TEN LOMBART ROBI ZE TAK WSZYSCY MU SIE PODKLADAJA W STOJCE HIPNOTYZUJE ICH? I CIEKAWE JAK MOCNO UDERZA.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *