Overeem vs Anotnio Silva 4 grudnia na Strikeforce

(fot: http://www.wfc.si)

Alistair Overeem za pośrednictwem swojego Twittera poinformował o tym, że jego starszy brat Valentijn podpisał kontrakt ze Strikeforce i zadebiutuje w tej organizacji już 4 grudnia w walce z Antonio Silvą.

„My brother Valentijn is fighting Antonio Silva on 4 december for his Strikeforce debut! Great news!”

Swoje dwie ostatnie walki Valentijn Overeem wygrał przez nokaut w pierwszej rundzie. Wcześniej jednak w listopadzie 2009 r. przegrał on z Rafałem Dąbrowskim podczas gali Beast Of The East w Gdyni.

12 thoughts on “Overeem vs Anotnio Silva 4 grudnia na Strikeforce

  1. No fakt, może faktycznie nie jest jakiś fantastyczny, aczkolwiek na pewno znany (tutaj pewnie głównie poprzez nazwisko) i doświadczony. I tak uważam, że dobrze, że dołączył do Strikeforce. 🙂

  2. Bez jaj! Rekord 28-25! Wiem, że rekordy nie walczą, ale nie znam 60% zawodników którzy z nim walczyli. Strikeforce strasznie zależy na zawodnikach z nazwiskiem. nie dawno Ryan Couture a teraz ten koks, może nie długo A. Emelianenko? Achh…. Zapomniałem…. Fedor już nie jest modny.

  3. MMAster: Bez jaj! Rekord 28-25! Wiem, że rekordy nie walczą, ale nie znam 60% zawodników którzy z nim walczyli. Strikeforce strasznie zależy na zawodnikach z nazwiskiem. nie dawno Ryan Couture a teraz ten koks, może nie długo A. Emelianenko? Achh…. Zapomniałem…. Fedor już nie jest modny.

    fiodor juz nie jest modny ? co ty gadasz ! Jego walki nadal wzbudzaja najwieksze emocje i 1 porazka tego nie zmieni to nie pisz bzdur. Kolejny pseudoznawca. Valentij to dobry zawodnik ale bez rewelacji – to że ma 50 walk stoczonych już mówi ze ma naprawde duże doświadczenie. Chyba w Strikeforce przyda sie taki „średniak” po zatrudnieniu Josha Barnetta – absolutnej czołówki HW świata od wielu lat. Co do Alexa to zgadzam sie z sebanem bo to znacznie lepszy zawodnik niz Valentij. Aleksander to również jeden z czołowych zawodników hw świata – jak dla mnie pierwsza 10.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *