Overeem i Thompson na konferencji prasowej przed Dream 12

[youtube:http://www.youtube.com/watch?v=pF7vuQovTZM]

James Thompson w Ameryce znany dość dobrze z powodu wybuchającego kalafiora w walce z Kimbo Slicem w ten weekend zmierzy się z Alistairem Overeemem. James mówi, że z jego uchem wszystko jest już wszystko w porządku, a on sam jest gotowy na walkę. W środku znajdziecie jeszcze wypowiedzi obu zawodników nt. ich walki

 „Znam Thompson z Pride, gdzie walczyłem w wadze pół-ciężkiej. Osobiście uważam, go za fajnego gościa, ale co moge powiedzieć? – zamierzam go skrzywdzić.Trenowałem dużo stójki do walk K-1, skupiam się na uderzaniu i zamierzam użyć tego aby dokonać spustoszeń”

„Znam Alistaira, oglądałem jego walki i widziałem jak się rozwija. Bardzo dobrze sobie radzi w wadze ciężkiej. To będzie ciężka walka dla mnie, ale tego właśnie szukam w Japonii.”

– powiedzieli odpowiednio Overeem i Thompson

Co ciekawe Alistair nic nie wspominał o walkach w Strikeforce, której pas mistrzowski wagi ciężkiej dzierży, za to James powiedział, że wciąż ma zakontraktowane 3 walki w owej organizacji.

One thought on “Overeem i Thompson na konferencji prasowej przed Dream 12

  1. No no, juz dawno nie widzialem zeby ktos byl ciezszy w walce z Overeemem :] to moze byc interesujaca walka, gdyz w 99% thompson rzuci sie na poczatku na Alistaira i bedzie probowal go skonczyc, ale czy mu sie uda? Mimo wszystko stawiam na Overeema :]

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *