Overeem: „Dos Santos się mnie boi”

Jakiś czas temu Junior dos Santos krytycznie wypowiedział się na temat Alistaira Overeema i stosowania przez niego niedozwolonych wspomagaczy. Na Holendrze te słowa jednak nie zrobiły większego wrażenia.

W rozmowie z Arielem Helwanim z mmafighting Alistair mówi o relacjach z Dana White, problemach z NSAC i planach przeprowadzenia testów przez niezależną firmę, a także o strachu jaki rzekomo odczuwa dos Santos przed konfrontacją z nim.

20 thoughts on “Overeem: „Dos Santos się mnie boi”

  1. Overeem go złapie? Weź pod uwage, że teraz Reem nie bedzie mial siły konia i jego glowny atut w postaci sily nie bedzie juz tak widoczny. Nie wierze, ze teraz podda sie takiej kuracji. Szybkość i celność ciosow JDS przewazą.

  2. Nie no.. nie oszukujmy się że on zleje dos santosa lub wtedy byc może juz valasquesa jak małego kazika.. Alistair to walec który przejezdza po każdym kto stanie na jego drodze.. ta ogromna masa i do tego tez pewnie wielka siła plus te pięści i kolana to jest masakra..

  3. Nie wiem co on ma takiego w sobie ale lubię oglądać jego walki . Co do JDS to obawiam się że to nie on będzie bronił tytułu jak Ali wróci do oktagonu . Valasques ma jeszcze coś do załatwienia z JDS i tym razem to on będzie górą .

  4. @Heniu

    Ja nie wiem jak można się jarać Alisteroidem a tak szczerze daje jakos większe szanse Overeemowi w walce z Velasquezem niz z JDS natomiast Velasquezowi w walce z JDS. Rzeczywiscie Overeem wszystkich rozjezdza, np Werduma ktory krolem stojki nie jest chociaz teraz zrobil niezly progres. Werdum oklepałby Overeema jak dla mnie w tym momencie ;]

  5. A jak miał rozjechać werduma jak werdum nawet nie próbował podjąć walki ?!! Jedyne co robił werdum to kładł się na ziemi jak bezradny żuczek ! I nawet jezeli poczynił progress to i tak by dostał po ryju bo w stójce nie miałby zadnych szans a w parterze by overeem z nim nie walczył a pruby obaleń skończyły by sie kolanem na pysk..

  6. miał problemy z Werdumem jak go widzicie z JDSem czy Cainem oni nie bedą bali bić się z nim w stójce z pewnością jest teraz mocnym nr 3 ale chciałbym zobaczyć jak zadaje szybką kombinacje bokserską czy jak dynamicznie walczy z pleców dajcie mi jakiś link uwierzę(morze być to urywka z treningu) oczywiście nie z pół ciężkiej.

  7. Gada takie głupoty by ciągle o nim mówiono by nie zapomniano za bardzo kiedy jest na przymusowym „urlopie”. Co do walki nie mam najmniejszych wątpliwości, że Overeem popłynie i zaliczy od JDSa odseparowanie od świadomości… 😉

  8. Ej skoro wszyscy tak podważacie umiejętności overeema to jakim cudem zdobywał te mistrzostwo k-1 Dream Strikeforce ? zapewne będzie tak ze jak powróci będzie musiał odbyć jeszcze jedna walkę przed walka o pas ciekawe kogo mu dadzą 🙂

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *