Otwarty Puchar Polski Muay Thai IFMA-PZMT

 PP MT

Zapraszamy wszystkich na Otwarty Puchar Polski Muaythai IFMA-PZMT z kampanią Muaythai przeciw narkotykom 9-10 stycznia 2009 w Olsztynie. Organizatorem imprezy jest Klub Sportów Walki PAKO z Olsztyna, którego prezesem jest Michał Robert Paczkowski. 

Otwarty Puchar Polski Muaythai z Festiwalem Muaythai przeciw narkotykom
9-10 styczeń 2009 Olsztyn

Organizator: Klub Sportów Walki Pako
Patronat: Polskie Zrzeszenie Muaythai IFMA
Termin: 9-10.01.2009
Miejsce: Hala Sportowa ul. Prawocheńskiego Kortowo-Olsztyn

Rejestracja: 9 stycznia godzina 18.30-20.00
Opłata startowa: 30zł dla klubów zrzeszonych. Kluby niezrzeszone zgodnie z regulaminem finansowym PZMT (www.muaythai.pl)

Zakwaterowanie: rezerwacje dokonują kluby
Prosimy o kontakt z Klubem KSW Pako na email: [email protected] lub telefonicznie z Michałem Paczkowskim +48 664019350

Koszt od osoby ok.30zł(pokój3-4osobowy WC wspólne na korytarzu)
Możliwości droższych i lepszych noclegów.
Obiad w dniu zawodów koszt ok. 14zł(rezerwacja do 20 grudnia)

Przepisy: IFMA-PZMT
– seniorzy: 3rundy x 2 min
– juniorzy: eliminacje 2rundy x 2min, finały 3rundy x 2 min (ochraniacze na kolanach obowiązkowe)

Wiek:
– junior 16-18 lat mężczyźni
– senior 18-37lat mężczyźni i kobiety
Strój:
– sprzęt ochronny do walki zapewnia organizator. Zawodnik musi posiadać spodenki (niebieskie i czerwone), koszulkę na ramiączkach (niebieska i czerwona), ochraniacz krocza (metalowy), ochraniacz szczęki, bandaże bokserskie (bawełniane, zakaz używania plastrów!).
– ochraniacz krocza TYLKO METALOWE (zgodnie z przepisami IFMA)
– obowiązkowy mongkom – WŁASNY (klubowy)

Prosimy o szczegółowe zapoznanie się z komunikatem i ścisłe przestrzeganie wytycznych, co usprawni proces rejestracji i przebieg całych zawodów. Nie przestrzeganie regulaminów oraz wytycznych komunikatu powoduje dyskwalifikację zawodnika.
1. Zgłoszenia prosimy dokonywać w następujących kategoriach wagowych:
– seniorzy od -60 do 91+ (wg przepisów IFMA)
– kobiety -51, -54, -57, -60, -63,5, -67, -71, -75
– junior mężczyźni -54, -57, -60, -63,5, -67, -71, -75

Wszystkie zgłoszenia – tylko na formularzach z zaproszenia lub do pobrania ze strony www.muaythai.pl (dział „Dokumenty / formularze i wnioski” – prosimy przesyłać emailem na adres: [email protected] oraz kopię do [email protected]

2.Warunki dopuszczenia do zawodów:

– zgłaszamy maksymalnie dwóch zawodników z klubu w danej kategorii wagowej. W przypadku, gdy na oficjalnym ważeniu 3 zawodników trafi do jednej kategorii wagowej, trener decyduje, który zawodnik będzie walczył, a który odpada ze współzawodnictwa.
– kategoria wagowa jest rozgrywana jeżeli jest co najmniej 3 zawodników !
– każdy zawodnik musi posiadać książeczkę sportowo lekarską wraz z aktualną licencją dopuszczającą zawodnika do startu w zawodach sportowych MUAYTHAI !!! Wystawianie licencji, przedłużanie na kolejny rok odbywa się tylko w biurze PZMT. NIE MA MOŻLIWOŚCI WYRABIANIA licencji podczas zawodów.
– każdy zawodnik musi posiadać ubezpieczenie NNW na start w zawodach walk pełnokontaktowych MUAYTHAI
– przypominamy, że zgodnie z przepisami ustawy o sporcie kwalifikowanym jedynie badanie w książeczce sportowo lekarskiej są ważnymi badaniami dopuszczającymi do zawodów sportowych MuayThai. Wnioski znajdują się w załączniku, prosimy przesyłać jak najszybciej do biura.
– każdy zawodnik musi posiadać podpisane oświadczenie, natomiast juniorzy oświadczenie podpisane przez rodziców lub opiekunów prawnych. Uwaga oświadczenia juniorów nie mogą być podpisane przez trenera!!
– do rejestracji każdy z zawodników musi posiadać dokument tożsamości. juniorzy: legitymacja lub paszport, seniorzy: dowód osobisty lub prawo jazdy lub paszport. Inne dokumenty nie będą honorowane. Brak dokumentu jest równoznaczny z wykluczeniem zawodnik z uczestnictwa w Mistrzostwach.

4. Waga odbywa się tylko 9 stycznia (piątek) w godz. 18.30-20.00.
Piątek: oficjalna waga o godz. 18.30 do 20.00.
Od godz. 18.00 do godz. 18.30 będzie możliwość „próbnej” wagi. Wejście na wagę przy oficjalnym ważeniu jest ostateczne i nie ma możliwości „bicia wagi” i doważania. Waga odbywa się zgodnie z przepisami IFMA-PZMT w bieliźnie.
5. Zgodnie z regulaminem zawodnik powinien oczekiwać przy ringu w momencie rozpoczęcia walki poprzedzającej jego występ. W narożniku mogą się znajdować TYLKO 2 osoby z ekipy!!!
6. Zgłoszenie zawodników do PP oznacza akceptację przepisów sportowych PZMT-IFMA oraz regulaminów dopuszczania zawodników do rywalizacji sportowej oraz niniejszego komunikatu

ze sportowymi pozdrowieniami

Robert Michał Paczkowski

Trener-założyciel KSW Pako

Źródło: http://www.muaythai.pl/

Dyskusja na temat zawodów TUTAJ

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *