Oświadczenie Pablo Popovitch w sprawie ataku Thiago Silvy na jego szkołę BJJ

Były mistrz ADCC, Pablo Popovitch wystosował oficjalne oświadczenie o sytuacji, która powstała między nim, byłą żoną Thiago Silvy, Thaysą.

„Chciałbym złożyć oświadczenie w sprawie wydarzeń, jakie ostatnio miały miejsce w naszym klubie. O godzinie 19.45 pod klubem zjawił się Thiago Silva i bezustannie trąbił. Thaysa wyszła więc, by porozmawiać z Thiago, ale zobaczyła w jego dłoni pistolet. Później ja wyszedłem zobaczyć co się dzieje i również zauważyłem broń w rękach Thiago. Sprawiał wrażenie człowieka będącego pod wpływem, czy to alkoholu, czy narkotyków. Moi pracownicy poinformowali o wszystkim policję i niedługo potem pojawiła się na miejscu, zabierając ze sobą nie stawiającego oporu Thiago.

Oni żyją w separacji od grudnia 2012-ego roku. Thiago był widziany z innymi kobietami i sam rujnował swoje życie osobiste. To smutne, że takie wydarzenia miały miejsce i ostatnia rzecz, jaką chciałem zobaczyć to Thiago w takim stanie. Mam nadzieję, że wszystko z nim będzie w porządku i właśnie tego mu życzę.”

Jak widać, Popovitch jest bardzo dobrze poinformowany o życiu osobistym Silvy i jego żony. Oczywiście coś musi być na rzeczy, a wszelkie serwisy plotkarskie prześcigają się w podawaniu informacji o romansie słynnego grapplera i żony jednego z najbardziej widowiskowych zawodników UFC.

9 thoughts on “Oświadczenie Pablo Popovitch w sprawie ataku Thiago Silvy na jego szkołę BJJ

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.