Oświadczenie organizacji Spartan Fight w sprawie odwołania walki Denisa Górniaka z Mariuszem Galantem

Extreme Hobby

Wielu fanów było zaskoczonych, że nie doszło do walki Denisa Górniaka z Mariuszem Galantem. Powodem odwołania był fakt, iż Mariusz Galant nie był w stanie założyć rękawic.

Mariusz dzień przed galą mierzył rękawice jak wszyscy zawodnicy i wszystko było w porządku. W dniu gali jednak rękawice już nie pasowały. Jak informował sam zawodnik przyczyną było duże nawodnienie organizmu. Dostarczaliśmy zawodnikowi różne rękawice jednak w żadnych nie był w stanie wyjść do walki. Bardzo nam przykro z tego powodu, gdyż liczyliśmy na dobre widowisko. Szczególnie żal nam Denisa, który intensywnie przygotowywał się do tego pojedynku i był w 100% gotowy do walki i nie miał wpływu na to, że do pojedynku nie doszło. Za zaistniałą sytuację przepraszamy wszystkich fanów. Jeśli obaj zawodnicy wyrażą taką chęć do walki Górniak vs Galant dojdzie na naszej następnej gali.

Informacja prasowa

One thought on “Oświadczenie organizacji Spartan Fight w sprawie odwołania walki Denisa Górniaka z Mariuszem Galantem

  1. nie ma to jak blokowac Denisa juz druga walka mu wypadła nie z jego powodu chlopak sie przygotowywuje do walk teraz do ciezkiej i mu jakis gosc co rece spuchły zjebal te przygotowania , no parodia ale takie rzeczy tylko w Polsce niech lepiej tego nie rozgłasniają dalej bo bedzie mial z nas polew caly swiat mma

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *