Oskar Piechota zawalczy na PROMMAC: Po prostu walcz!

Organizacja PROMMAC nie zwalnia tempa i dzieli się kolejną informacją o zawodniku, który 27 czerwca w Lublinie wystąpi na gali PROMMAC: Po prostu walcz! Tym zawodnikiem będzie znakomity grappler Oskar Piechota!

Pora na prawdziwą bombę! Możemy już ogłosić, że Oskar Piechota, który jest uznawany za jeden z największych talentów wagi średniej – nie tylko w Polsce, ale na świecie – to kolejny zawodnik, który podpisał kontrakt z naszą organizacją i swój pierwszy pojedynek stoczy już 27 czerwca na gali PROMMAC: Po prostu walcz! w Lublinie. 

Mamy nadzieję, że jesteście tym podekscytowani tak samo jak my. Nie chodzi tylko o to, że Oskar to wielki talent MMA i i już teraz jeden z najlepszych grapplerów na świecie. Chodzi o to, że każda jego walka to po prostu znakomite widowisko. Nokaut wieczoru na MMA Attack 3, być może walka roku z Rafałem Haratykiem, ostatnio wojna i efektowne poddanie z Sadibou Sy. Co dalej? Tego dowiecie się 27 czerwca w Lublinie, ale na pewno nie będzie gorzej!

Parterowych umiejętności Oskara chyba nie trzeba nikomu przedstawiać. Mając 24 lata jest już wielokrotnym mistrzem Polski, mistrzem świata w grapplingu, wicemistrzem Europy ADCC i uczestnikiem światowych finałów ADCC, gdzie pokonał takich zawodników jak Claudio Calazans i Vinny Megalhaes. W MMA takie sukcesy dopiero przed “Imadłem”, ale każdą kolejną walką potwierdza, że jest do nich na dobrej drodze. To czego wszyscy być może o Oskarze nie wiedzą, to charakter prawdziwego wojownika i ambicja, który nie pozwala mu nigdy odpuścić i dosłownie każdą wolną chwilę wykorzystywać na poprawianie swoich umiejętności. Takie połączenie umiejętności i charakteru, to gwarancja kolejnych znakomitych widowisk z jego udziałem.

Pierwsza okazja by zobaczyć Oskara w akcji już 27 czerwca w Lublinie. Rewelacyjną walkę macie jak w banku ,a my czujemy, że szykuje się starcie, które znów znajdzie się w rankingach najlepszych walk roku. Zobaczcie to na żywo i już teraz rezerwujcie wolny wieczór 27 czerwca!

Informacja prasowa

One thought on “Oskar Piechota zawalczy na PROMMAC: Po prostu walcz!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *