Oskar Piechota vs. Tim Williams dodane do gali UFC Fight Night 126 w Austin

MMAFighting.com

Oskar Piechota stoczy swoją drugą walkę dla organizacji UFC. Walka odbędzie się w teksańskim Austin.

Poznaliśmy kolejny pojedynek, który zobaczymy podczas gali UFC Fight Night 126 w Austin. Będzie to starcie w wadze średniej, pomiędzy Oskarem Piechotą oraz Timem Williamsem.

Oskar Piechota (10-0-1) w swojej dotychczasowej karierze ani razu nie został pokonany. Jedyny remis zanotował w pojedynku z Rafałem Haratykiem podczas gali No Contest w Kwidzynie. Występował m.in. dla organizacji Spartan Fight, dla której stoczył dwa pojedynki. Swoją ostatnią walkę przed dołączeniem do UFC stoczył w Cage Warriors, zdobywając mistrzowski pas kategorii średniej w walce przeciwko Jasonowi Radcliffe’owi. W debiutanckim występie dla amerykańskiej organizacji, pokonał przez jednogłośną decyzję Jonathana Wilsona.

Tim Williams (15-3) to amerykański zawodnik, który brał udział w 17 i 19 edycji programu TUF. W obu edycjach tego popularnego programu odpadał po pierwszych pojedynkach. Aktualnie, znajduje się w passie pięciu zwycięstw z rzędu. Ostatni pojedynek stoczył w organizacji CFFC, pokonując znanego z organizacji KSW, Jaya Silvę przez jednogłośną decyzję. Pojedynek z Polakiem będzie dla niego debiutem w organizacji UFC.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *