Oskar Piechota vs. Gerald Meerschaert podczas gali TUF 27 Finale

Jerome Miron-USA TODAY Sports

Oskar Piechota poznał kolejnego rywala, z którym zmierzy się na gali w Las Vegas.

Oskar Piechota (11-0-1), który od października 2017 roku występuje w organizacji UFC, poznał swojego kolejnego, trzeciego już rywala. Tym razem będzie to Gerald Meerschaert (27-9), a pojedynek odbędzie się 6 lipca podczas finałowej gali TUF 27 Finale w Las Vegas.

Pojedynek potwierdził Artur Mazur, który jest dziennikarzem portalu sportowefakty.wp.pl

Oskar Piechota stoczył dotychczas dwa pojedynki dla amerykańskiej organizacji, wygrywając przez decyzję z Jonathanem Wilsonem, oraz przez TKO z Timem Williamsem. Przed podpisaniem kontraktu z UFC, Piechota był mistrzem organizacji Cage Warriors w kategorii średniej. Wcześniej występował również w Spartan Fight, PROMMAC, czy MMA Attack. Oskar nigdy nie przegrał w zawodowych występach w MMA. Jedyna walka, która nie zakończyła się jego zwycięstwem odbyła się podczas gali No Contest, gdzie zremisował z Rafałem Haratykiem.

Gerald Meerschaert to amerykański zawodnik, który do tej pory stoczył 4 pojedynki w UFC. Jego bilans w tej organizacji, to 3 zwycięstwa i 1 porażka. W ostatni pojedynku pokonał przez TKO w 2 rundzie Erica Spicely’ego. Przed dołączeniem do UFC, występował na mniejszych galach w Kanadzie i USA

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.