Organizator SOUL FC zapewnia , że gala odbędzie się zgodnie z planem z udziałem Macieja Linke.

Wokół gali Soul FC pojawiły się opinie i komentarze mówiące o tym, że gala może się w ogóle nie odbyć. Mamy jednak pozytywną wiadomość dla wszystkich zainteresowanych.

Całą sprawę spotęgowało wycofanie się Macieja Linke z walki z Salimem Touahri. Dotarliśmy do organizatora gali Piotra Sereda oraz Macieja Linke, którzy wyjaśnili całą sprawę.

Maciej Linke ostatecznie wystąpi na gali, jednak w kategorii 70 kg. Wycofanie się z walki z Salimem było spowodowane naciskiem jego nauczyciela Macaco oraz brata. Organizator nie miał żadnego wpływu na tę decyzję. Salim Touahri posiada już przeciwnika – Tomasza Sobieraja i wystąpi w kategorii 77 kg. Zarówno Linke jak i Touahri wystąpią na gali w dwóch walkach wieczoru.

Jeśli natomiast chodzi o Kamila Gniadka i Marcina Bilmana, to obaj nie wystąpią na gali. Gniadek nie dogadał się z organizatorami stąd powód jego wycofania – organizator pozostawił to bez komentarza. Organizator podkreślił też, że na gali Soul FC nie będzie zawodników Ankos Zapasy stąd nieobecność Marcina Bilmana.

Gala odbędzie się tak jak ją zaplanowano czyli 1 lutego w zielonogórskiej hali CRS. Organizator zapewnia o wydaniu oficjalnego sprostowania dotyczącego zamieszania wokół Gali Soul FC .

One thought on “Organizator SOUL FC zapewnia , że gala odbędzie się zgodnie z planem z udziałem Macieja Linke.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *