Organizacja World Series of Fighting odwołuje dwie najbliższe gale

sherdog.com
sherdog.com

Amerykański promotor w ciągu najbliższych dwóch miesięcy nie zorganizuje żadnego eventu.

Jednym z gości wczorajszego odcinka The MMA Hour był prezydent organizacji World Series of Fighting. Ray Sefo w programie ogłosił zaskakującą nowinę, otóż dowodzona przez niego organizacji zrezygnowała z organizacji gal oznaczonych numerami 34 i 35, które miały odbyć się odpowiednio 12 listopada i 3 grudnia.

Po kilku tygodniach dyskusji zdecydowaliśmy, że walkę wieczoru, którą jest pojedynek Jona Fitcha z Jakem Shieldsem przeniesiemy na sylwestrową galę w Madison Square Garden. Mamy też Blagoia Ivanova, który jest mistrzem wagi ciężkiej, jego walka była zaplanowana na grudniową galę, ale on doznał kontuzji w zeszłym tygodniu i po prostu postanowiliśmy połączyć dwie karty by dać większą rozpiskę w Nowym Jorku.

Póki co w karcie grudniowej gali znajdują się trzy pojedynki o mistrzowskie tytuły w kategoriach lekkiej (Justin Gaethje vs. Joao Zeferino), półśredniej (Jon Fitch vs. Jake Shields) i koguciej (Marlon Moraes vs. TBA). Kartę wstępną zakończy walka Yushina Okamiego z Paulem Bradleyem.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *