Organizacja UFC poinformowała o zwolnieniu pięciu zawodników

mmamania.com

Takanori Gomi oraz czterech innych zawodników pożegnało się z UFC.

UFC poinformowała o zwolnieniu pięciu zawodników: Takanoriego Gomiego, Hacrana Diasa, Henrique da Silvę, Adriano Martinsa oraz Carlosa Felipe.

Takanori Gomi (35-14, 1NC) przegrał pięć ostatnich pojedynków, wszystkie w 1 rundzie przed czasem. Nie wygrał pojedynku od kwietnia 2014 roku. Gomi to japońska gwiazda oraz były mistrz PRIDE. Od czasu dołączenia do UFC w 2010 roku, wygrał zaledwie 4 z 13 pojedynków.

Hacran Dias (23-6-1) został zakontraktowany przez UFC w 2012 roku, po wygraniu 20 z 22 pojedynków. W amerykańskiej organizacji nie szło mu już tak dobrze, wygrał 3 z 5 pojedynków. Ostatnie 3 pojedynki przegrał przez decyzję.

Henrique da Silva (12-4) zaliczył bardzo udany początek w UFC, pokonując Jonathana Wilsona oraz Joachima Christensena. Aktualnie jednak posiada na swoim koncie, aż 4 porażki z rzędu. W ostatniej walce przegrał przez nokaut z Gokhanem Sakim.

Adriano Martins (28-9) posiada dodatni bilans w organizacji UFC. Martins wygrał 4 z 7 pojedynków. Został zwolniony z kontraktu po dwóch porażkach z rzędu, przeciwko Leonardo Santosowi oraz Kajanowi Johnsonowi.

Carlos Felipe (8-0) został zwolniony z organizacji, pomimo, że nawet nie postawił swojej nogi w Oktagonie. Zawodnik wagi ciężkiej nie przeszedł testu USADA, i został zawieszony na dwa lata. Miał zmierzyć się z Christianem Colombo podczas UFC w Sao Paulo.

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *