Organizacja UFC oficjalnie zapowiedziała swoją pierwszą galę w Rosji, która odbędzie się 15 września

Organizacja UFC oficjalnie ogłosiła datę i miejsce pierwszej gali w Rosji, która odbędzie się 15 września na Arenie Olimpijskiej w Moskwie.

Bilety na galę UFC Fight Night 136: Moskwa dostępne będą w sprzedaży od piątku, 1 czerwca, za pośrednictwem Kassir.ru.

UFC w ostatnich latach odnotowuje gwałtowny wzrost popularności w Rosji, gdzie dzięki sukcesom lokalnych zawodników liczba fanów przekracza już 22 miliony. W ciągu ostatnich miesięcy, Khabib Nurmagomedov zdobył pas mistrzowski w kategorii lekkiej, Alexander Volkov pokonał legendę mieszanych sztuk walki i byłego mistrza UFC w wadze ciężkiej Fabricio Werduma, a Zabit Magomedsharipov może pochwalić się rekordem 15-1, wliczając w to trzy zwycięstwa w dywizji piórkowej w UFC.

“Rosja jest kluczową częścią międzynarodowej ekspansji UFC,” komentuje David Shaw, pełniący funkcję wiceprezesa w UFC International and Content. “Zapotrzebowanie naszych fanów na galę w Rosji było ogromne, a przy tak wielkim potencjalnie, jakim jest ten rynek dla nas, wiedzieliśmy, że będzie to idealny moment na zorganizowanie UFC FIGHT NIGHT w Moskwie.”

W związku z zaangażowaniem UFC w nowy rynek, Andre Gromkovski został powołany na stanowisko wiceprezesa w UFC Rosja. Gromkovski niesie ze sobą doświadczenie w zakresie mediów, marketingu cyfrowego i dystrybucji treści, współpracując z takimi firmami, jak Universal Studios, FOX, Viacom i Paramount Pictures. Gromkovski będzie kierował regionalnym planem strategicznym dla UFC Rosja, współpracując z zespołem wykonawczym w Las Vegas oraz zespołem EMEA z siedzibą w Londynie.

Kolejne informacje dotyczące UFC Fight Night Moskwa zostaną ogłoszone w najbliższych tygodniach. Aby być na bieżąco, obserwuj @UFCEurope na Twitterze.

Informacja prasowa

One thought on “Organizacja UFC oficjalnie zapowiedziała swoją pierwszą galę w Rosji, która odbędzie się 15 września

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.