Organizacja Fight Nights Global pozyskała nowych zawodników m.in. Rousimara Palharesa oraz Ali Bagautinova

Esther Lin, MMA Fighting

Rosyjska organizacja Fight Nights Global zakontraktowała 4 nowych zawodników.

Pozyskanymi zawodnikami są: Rousimar Palhares (18-8), Ali Bagautinov (15-6), Josh Hill (15-2) oraz Tyson Nam (14-8-1).

64 gala organizacji Fight Nights Global odbędzie się w 29 kwietnia w Moskwie a w walce wieczoru zobaczymy pojedynek Ali Bagautinow vs. Tyson Nam. Debiut Rousimara Palharesa planowany jest w maju ale jak na razie nie znamy dokładnego terminu oraz nazwiska przeciwnika.

Rousimar Palhares przegrał swoje dwa ostatnie pojedynki przez nokaut. Najpierw niespodziewanie już po 45 sekundach pojedynku okazał się gorszy od znanego z polskiej federacji FEN a obecnie zawodnika UFC Emila Webera Meeka. W ostatniej walce przegrał z Michałem Materlą podczas KSW 36: Trzy Korony. Zawodnik był wielokrotnie wykluczany z rywalizacji za swoje niebezpieczne zachowania w Oktagonie w szczególności za przeciągane dźwignie. Niedawno był również mistrzem organizacji World Series of Fighting w wadze półśredniej.

Ali Bagautinov podobnie jak Palhares również występował w UFC a nawet walczył o pas kategorii muszej. Pasa ostatecznie nie zdobył ulegając Demetriousowi Johnsonowi przez jednogłośną decyzję. Podczas swojej przygody z UFC wygrał 4 walki natomiast 3 razy musiał uznawać wyższość rywala.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *