Organizacja Bellator zwolniła 13 zawodników, w tym byłego pretendenta do mistrzowskiego pasa

Dave Mandel / sherdog.com

Organizacja koncernu Viacom zakończyła współpracę z kilkunastoma zawodnikami.

Jak poinformował dziennikarz Jason Floyd, organizacja Bellator rozstała się z 13 zawodnikami. Są wśród nich nazwiska powszechnie znane, które nie powinny mieć problemów ze znalezieniem nowych pracodawców.

Kendall Gove (23-18 1 NC, 7-6 w UFC) z Bellatorem był związany od 2013r., pod szyldem tej organizacji stoczył dziewięć pojedynków, z których cztery wygrał. W maju 2015r. miał szansę zdobyć pas wagi średniej jednak pojedynek z Bandonem Halseyem przegrał przez TKO w IV rundzie.

Georgi Karakhanyan (28-8-1) walczył w okrągłej klatce w latach 2015-2018 tocząc osiem walk – w tym cztery zwycięskie. Zanotował zwycięstwa w starciach z m.in. Bubbą Jenkinsem o Danielem Pinedą.

Fernando Gonzalez (27-15) – podobnie jak Grove – w klatce Bellatora stoczył dziewięć walk wygrywając aż siedem. Przegrywał tylko pojedynki z Michaelem Pagem i Lorenzem Larkinem, lecz złą sławę przyniosły mu powtarzające się problemy ze zrobieniem wagi.

Francis Carmont (25-12, 6-3 w UFC) w Bellatorze walczył pięć razy wygrywając trzy walki. W ostatnim pojedynku, w listopadzie 2016r. przegrał na punkty z Lintonem Vassellem.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.