Organizacja Bellator zorganizuje galę w Rzymie

mmajunkie.com

Gala w stolicy Włoch, odbędzie się 7 lipca 2018 roku.

Po zorganizowaniu czterech udanych wydarzeń we Włoszech, organizacja Bellator, zorganizuje galę w Rzymie.

Bellator ogłosił niedawno, że gala w Rzymie odbędzie się 7 lipca 2018 roku. Będzie to pierwsze wydarzenie zorganizowane przez amerykańską organizację w stolicy Włoch.

Po sukcesie naszych gal w Turynie oraz Florencji w przeciągu 2 lat, wiedzieliśmy, że nadszedł czas Rzym, który ma głęboko zakorzenioną historię sportów walki. Włoscy kibice pokazali ogromną pasję, oraz przywiązanie do tego sportu. Czekamy z niecierpliwością, na ogłoszenie wielkiej karty walk podczas gali w Rzymie, która odbędzie się 7 lipca 2018 roku.

-stwierdził Scott Cooker

Podobnie jak w przypadku wszystkich gal Bellatora w 2018 roku, karta walk z gali w Rzymie, będzie transmitowana za pomocą platofrmy Paramount Network, która zastąpiła telewizję Spike TV.

Wkrótce poznamy dodatkowe informację odnośnie tego wydarzenia, oraz poznamy pierwszych zawodników, którzy zaprezentują się podczas tej włoskiej gali.

W ostatni weekend we Florencji, odbyła się gala Bellator 190. W walce wieczoru, Rafael Carvalho (15-1) potrzebował zaledwie 44 sekund, aby zwyciężyć w pojedynku z Alessio Sakarą (19-12).

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *