Operacja Weidmana już zaplanowana

Odbędzie się już za kilka dni.

Chociaż kontuzja łękotki lewego kolana jest dość niegroźna to zdecydowano się ją zoperować. Co ciekawe lekarze wraz z zawodnikiem i jego trenerem Rayem Longo postanowili, że skoro już będą go operować to zajmą się także jego prawym kolanem, które też powodowało pewne problemy. Chcą aby w następnej walce był w naprawdę szczytowej formie.

Operację zaplanowano na przyszły wtorek, 1 kwietnia. Jak powiedział Longo lekarze twierdzą, że Chris będzie miał wystarczająco dużo czasu na regenerację i odbycie wystarczającego przygotowanie do pojedynku, nie wiadomo jednak, czy zaglądając do stawów nie znajdą jakiegoś kolejnego problemu niewidocznego z zewnątrz. Na razie jednak są dobrej myśli.

5 thoughts on “Operacja Weidmana już zaplanowana

  1. No to jak dwa kolana to nie wierze, że walka będzie 5 lipca. Ale jak nie w lipcu to już Belfort będzie gotowy do walki np na Sierpień i on będzie walczył z Weidmnem a nie Dragon 😀

  2. Jak do mnie to pytanie wyżej to czy ja mowiłem, że to źle. Poprostu niech nie mydlą oczu że będzie wszystko ok z terminem bo zazwyczaj są większe opóźnienia i pewnie tak będzie w tym przypadku. Oby się nie mylili.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *