ONE Championship: Full Blast II już 11 czerwca na żywo w Fightklubie!

ONE Championship nie zwalnia tempa i już w najbliższy piątek organizuje kolejną, ciekawie zapowiadającą się galę. Tym razem w karcie walk znajdą się pojedynki MMA i kick-boxingu, a w walce wieczoru starcie w formule Muay Thai. Na żywo w Fightklubie! 

Włodarze ONE Championship urozmaicają swoje gale tak, aby na każdej z nich znaleźli dla siebie coś ciekawego fani każdej z dyscyplin sportów walki. Nie inaczej będzie i podczas najbliższego show, Full Blast II, które odbędzie się już 11 czerwca. Całe wydarzenie rozpocznie się kick-boxerskim starciem Wanga Wenfenge z Taikim Naito. Po nim do oktagonu wkroczą specjaliści od MMA: jako pierwsi zaprezentują się Ma Jia Wen i Yoon Chang Min w wadze piórkowej, a później Ben Wilhelm i Amarsanaa Tsogookhuu w wadze lekkiej. Wreszcie zwieńczeniem całej gali będzie konfrontacja w Muay Thai pomiędzy Mongkolpetchem Petchyindee Academy, a Eliasem Mahmoudim.w wadze do 62,8 kg. 

Całe widowisko już 11 czerwca o godz. 14.30 na żywo na antenie Fightklubu! 

Elias Mahmoudi do piątkowej gali ONE: Full Blast II przystąpi z zawodowym dorobkiem 32-4! Aktualnie czwarty zawodnik rankingu w wadze muszej ma w dorobku m.in. zwycięstwa z Yukinorim Ogasawarą i legendą Muay Thai, Lerdsilą Phuketem Top Team, co dowodzi, że jego talent i możliwości pozwalają mu liczyć na zwycięstwa z absolutnie najlepszymi fighterami na świecie. 23-latek, mieszający na co dzień w Paryżu, jedyną porażkę w ONE Super Series poniósł z rąk Petchdama Petchyindee Academy w inauguracyjnym starciu o tytuł mistrza świata ONE w kick-boxingu. 

W piątek mający francusko-algierskie korzenie zawodnik będzie miał doskonałą okazję do rewanżu, w Singapurze jego rywalem będzie bowiem Mongkolpetch Petchyindee Academy, weteran, były mistrz turnieju ze stadionu Lumpinee, który w całej karierze może pochwalić się imponującym dorobkiem 114-40-2. W samym tylko ONE Super Series Taj odniósł trzy efektowne zwycięstwa i z pewnością w piątkowe popołudnie będzie chciał kontynuować zwycięską passę. 

Dla obu zawodników będzie to więc pojedynek niezwykle ważny z wizerunkowego punktu widzenia, jeszcze ważniejsze będzie jednak to, że jego zwycięzca znacząco przybliży się do walki z aktualnym mistrzem świata ONE w wadze muszej, Rodtangiem Jitmuangnonem. Cała gala ONE Championship: Full Blast 11 czerwca o godz. 14.403 na żywo w Fightklubie!

Walka wieczoru
Muay Thai 62,8 kg: Mongkolpetch Petchyindee Academy vs. Elias Mahmoudi

MMA -77,1 kg: Ben Wilhelm vs. Amarsanaa Tsogookhuu
MMA -70,3 kg: Ma Jia Wen vs. Yoon Chang Min
Kickboxing -61,2 kg: Wang Wenfeng vs. Taiki Naito

Informacja prasowa

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *