„On poważnie myśli, że jest super gwiazdą” – Kamaru Usman twierdzi, że Jorge Masvidal jest zaślepiony sławą

themaclife.com

Mistrz wagi półśredniej UFC Kamaru Usman uważa, że Jorge Masvidal za bardzo uwierzył w to, że jest supergwiazdą. Zdaniem Usmana, Masvidal nie zasługuje na walkę o mistrzowski pas.

Kamaru Usman i Jorge Masvidal nie odpuszczają w słownych potyczkach, które toczą od czasu gali UFC 245. Kiedy Usman został zapytany o potencjalną walkę z Masvidalem, mistrz odpowiedział: „z kim?”, jakby w ogóle nie wiedział kim jest Jorge. To sprowokowało Masvidala i teraz obydwaj toczą między sobą trash talk. Jakiś czas temu spotkali się osobiście w Radio Row podczas tygodnia Super Bowl i musieli zostać rozdzieleni przez ochronę po gorącej wymianie zdań.

Podczas wywiadu z TMZ Sports, Usman powiedział, że uważa, iż Masvidal ma fałszywe poczucie własnej wartości i nie zasługuje na walkę o tytuł wagi półśredniej.

„Szczerze mówiąc, czy wierzę, że on zasługuje na kolejną walkę o tytuł? Nie, nie sądzę, że zasługuje na tę walkę, ale jednocześnie jest wokół niego dużo szumu.

On poważnie myśli, że jest super gwiazdą. Mówi o tym, że jest najsłynniejszym zawodnikiem, jest bardziej znany niż Conor (McGregor) i tak dalej. On jest bezgranicznie zaślepiony. Zapomina, że dosłownie niecały rok czy dwa lata temu był tylko „Journeymanem George’em.”

Teraz schudłeś, zrobiłeś mały hiszpański reality show i wróciłeś i myślisz, że jesteś Jacques’em Cousteau czy coś podobnego. Uspokój się, stary!”

Prezydent UFC Dana White zapowiedział, że planuje zestawić Kamaru Usmana i Jorge Masvidala podczas Międzynarodowego Tygodnia Walki. Jeśli wszystko pójdzie dobrze, walka o tytuł w wadze półśredniej odbędzie się 11 lipca na gali UFC 252.

Niepokonany w UFC Kamaru Usman ma za sobą udaną obronę tytułu w pojedynku z Colbym Covingtonem. W grudniu ubiegłego roku, „Nigeryjski Koszmar” wygrał przez TKO w piątej rundzie. Jeśli chodzi o Jorge Masvidala, to ma on za sobą trzy zwycięskie walki. „Gamebred” pokonał Nate’a Diaza w ostatniej walce w której stawką był pas BMF, a wcześniej pokonał Bena Askrena i Darrena Tilla. Wszystkie trzy zwycięstwa zakończyły się dwoma nokautami i TKO.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *